01.08. - 01.10.

 

"Дружба" Магдалинівка - "Металург" Новомосковськ 0 : 2.

Магдалинівка. "Колос" - 1 000.

Арбітр: Ю. Петров.

0 - 1. Гальмаков - ??.

0 - 2. Онищенко - ??.

 

"Динамо" Слов'янськ - "Оскол" Купянськ 0 : 1.

Слов'янськ. "Хімік" - 1 000.

Арбітр: В. Ланін

0 : 1. Криворучко - 116.

 

"Енергія" Нова Каховка - "Торпедо" Мелітополь 2 : 2.  пен. 2 : 4.

Нова Каховка. "Енергія" - 500.

Арбітр: Л. Малий.

0 : 1. Заєць - 12.

1 : 1. Карпюк - 20.

1 : 2. Ярмошенко - 110.

2 : 2. Трубаєв - 116.

Поп: Трубаєв. -

 

"Фрунзелець" Суми - "Космос" Павлоград  1 : 0.

Суми. "Авангард" - 1 000.

Арбітр: В. Гришко.

1 - 0. Семерня - 75.

Поп: Шелехов, Іванченко - Чалий, Астраханцев.

Вил:  - Чуяс (70).

 

"Буревісник - Ельбрус" Кіровоград - "Дністровець" Білгород - Дністровський 1 : 2

Кіровоград. "АЕРЗ" - 200.

Арбітр: М. Шлончак.

1 - 0. Новохатько - ??.

1 - 1. Сорочан - ??.

1 - 2. Новосельцев - ??.

 

"Велта" Полтава - "Віктор" Запоріжжя   +  :  -

Неявка "Віктор".

 

"Кристал" Пархомівка - "Спортінвест" Кривий Ріг  1 : 0

Пархомівка. "Кристал" - 3 000.

Арбітр: А. Попович.

1 - 0 Попович - 75-пен.

Поп: - Сивагін.

 

"Локоматив" Сміла - "Портовик" Іллічівськ 1 : 1. пен. 3 : 5

Сміла. "Локоматив" - 500.

Арбітр: Л. Кубяк.

1 - 0. Гоноз - 14.

1 - 1 Палов - 59.

Поп. Городов, Перепелиця, Котолуп - Головацький, Демінський, Заничковський.

 

"Дружда" Бердянськ - "Азовець" Маріуполь  2 : 0.

Осипенко. "Дружба" - 300.

Арбітр: І. Подушкін.

1 - 0. Римшин - 72.

2 - 0. Гуляєв - 88.

Поп. - Радченко.

 

"Родіна - Алмар" Первомайськ - "Шахтар" Стаханов  2 : 0.

смт. Рорсі. "Шахтар" - 1 000.

Арбітер: В. Штундер.

1 - 0. Шашков - 17.

2 - 0. Циганков - 81.

 

"Рибак" Одеса - "Меліоратор" Каховка  3 : 1.

Одеса. "Будгідравліка" - 1 000.

Арбітр: В. Бровченко.

1 - 0. Ткачук - 4.

2 - 0. Шкорупєв - 12.

2 - 1. Малицький - 51.

3 - 1. Щербаков - 79-пен.

Поп. Килимник - Осташевський.

 

"Олімпія" Южноукраїнськ - "Водник" Херсон  1 : 1. пен. 4 : 3

Южноукраїнськ. "Оліммп" - 2 000.

Арбітр: Є. Абросимов.

0 - 1. Балашов - 35.

1 - 1. Милько - 50.

Поп. Литвинов, Мілюкін. -

 

"Колос" Амросіївський р-н  - "Шахтар - 2" Донецьк - : +

Неявка "Колоса".

 

"Дизеліст" Токмак - "Авангард - Індустрія" Ровеньки 0 : 1

Токмак. "Авангард" - 500.

Арбітр: В. Пазюк.

0 - 1. Сухоплещенко - 89.

Поп. - Семак, Тамбовець.

 

"Металург" Керч - "Чайка" Севастополь 3 : 5

Керч. "ЖРК" - 1 700.

Арбітр: І. Житнюк.

1 - 0. Черленок - 27.

1 - 1. Таранов - 37.'

1 - 2. Ткаченко - 48.

1 - 3. Ткаченко - 61.

2 - 3. Буданов - 64.

2 - 4. Таранов - 76.

2 - 5. Таранов - 81.

3 - 5. Кокорєв - 86.

 

"Єко - Сервіс" Рівне - "Оболонь" Київ 0 : 1

Рівне. "Авангард" - 200.

Арбітр: Т. Клим.

0 - 1. Гребеножко - 104.

Поп.Бугайчук - Письменний,Шикало.

 

"Імпульс" Баранівка - "Керамік" Кам'янець - Подільський 0 : 1

Баранівка. "Ім. Тонкочеєва" - 1 500

Арбітр: В. Дуло.

0 - 1. Черкащенко - 74.

 

"Підгір'я" Сторожинець - "Темп - АДВІС -2" Шепетівка   + : -

Неявка: "Темп - АДВІС -2".

 

"Нива" Теребовля - СК "Скіфи" Львів  1 : 0

Теребовля. "Колос" - 3 000.

Арбітр: В. Грималюк.

1 - 0. Ющенко - 32.

 

"Промінь" Самбір - "Хутровик" Тисмениця 0 : 0 пен. 3 : 5

смт. Рудки. "Дністер" - 1 500.

Арбітр: А. Циганков.

Поп. Хома - Костишин.

 

"Покуття" Коломия - "Авангард" Жидачів  2 : 0

Коломия. "Юність" - 4 000.

Арбітр: П. Бондарчук.

1 - 0. Палий - 15.

2 - 0. Кламчук - 31.

 

"Явір" Цумань - "Гарай" Жовква 0 : 1

Цумань. "Явір" - 1 000.

Арбітр: П. Токарєв.

0 - 1. Кравець - 35 ( пен ).

 

"Лісівник" Печерин - "Хімік" Калуш 1 : 2

Печерин. "Зоря" - 3 000.

Арбітр: Ю. Дерев'янко.

0 - 1. Гарматій - 30.

1 - 1. Шанга - 87 ( пен ).

1 - 2. Бігун - 97.

Поп. Стець, Угрин - Голубчак, Маляр.

 

"Факел" Варва - "Рось - Трансімпекс" Біла Церква  1 : 0

Варва. "Юність" - 2 500.

Арбітр. Ю. Буренко.

1 - 0. Данилюк - 70.

Поп. Губенко - Левицький.

 

"Вагонобудівник" Кременчуг - ФК "Прометей" Дніпродзержинськ - : +

Відмова "Вагонобудівник".

 

"Артанія" Очаків - "Чорноморець - 2" Одеса - : +

Відмова "Артанія"

 

"Хімік" Вінниця - "ЦСКА" Київ - : + ( результат анульовано )

Тех. поразка "Хімік"

Вінниця. "Хімік" - 2 000.

Арбітр: І. Калита.

1 - 0. Бабийчук - 7

1 - 1. Матвієв - 14.

2 - 1. Масловський - 20.

Поп. Бабийчук - .

 

"Бумажник" Малин - "Система - Борекс" Бородянка  1 : 1 пен. 6 : 5.

Малин. "Авангард" - 3 000.

Арбітр: В. Тютюнник.

1 - 0. Уник - 2.

1 - 1. Герасимець - 60.

Поп. Груницький - .

 

"Динамо - 3" Київ - "Нива" Миронівка 1 : 2

Київ. "Динамо" - 500.

Арбітр: А. Журба.

1 - 0. Венглинський - 19.

1 - 1. Ігнатьєв - 48.

1 - 2. Ігнатьєв - 67.

Поп. - Конюшенко, Вк. Нойок.

 

"Колос" Карапиші - "Схід" Славутич 2 : 2 пен. 6 : 5.

Карапиші. "Колос" - 500.

Арбітр: Н. Даневич.

0 - 1. Бубись - 39.

1 - 1. Клейменов - 44.

2 - 1. Михайлюк - 110.

2 - 2. Собакарь - 110.

Поп. Ивашин, Онищенко - Харченко.