07.08. - 11.08.


"Сталь" Алчевськ - "Динамо" Луганськ  6 : 3.

Алчевськ. "Сталь" - 4 000.

Суддя: Пазюк.

1 - 0. Олещенко - 18.

1 - 1. Дунай - 19.

2 - 1. Чайка - 40-пен.

3 - 1. Цвік - 47.

4 - 1. Олещенко - 64.

5 - 1. Олещенко - 69.

6 - 1. Плотников - 72.

6 - 2. Кіцаєв - 77-пен.

6 - 3. Дунай - 80.

Поп: Гопей,Гнєздилов - Туркін.

 

"Металург" Константинівка - "Авангард" Ровеньки  5 : 3.

Константинівка. "Автоскло" - 1 000.

Суддя: Альошин.

1 - 0. Барабаш - 15.

1 - 1. Чернуха - 22.

1 - 2. Чернуха - 35.

2 - 2. Гаврилов - 35-пен.

3 - 2. Гаврилов - 59-пен.

4 - 2. Гаврилов - 61-пен.

5 - 2. Андрощук - 63.

5 - 3. Шило - 79-пен.

 

"Зірка" Кіровоград - "Поліграфтехніка" Олександрія 1 : 2.

Кіровоград. СК "Зірка" - 2 800.

Суддя: Володін.

1 - 0. Пурцакін - 3.

1 - 1. Пугач - 57-пен.

1 - 2. Богатир - 73.

 

"Ворскла" Полтава - ФК "СБТС" Суми  2 : 0.

Полтава. "Ворскла" - 3 000.

Суддя: Шаленко.

1 - 0. Піндеєв - 69.

2 - 0. Манасян - 74.

Поп: Марченко - Шкурат.

 

"Евіс" Миколаїв - СК "Одеса"  3 : 1.

Миколаїв. "Евіс" - 6 000.

Суддя: Прозоровський.

1 - 0. Задворний - 35.

2 - 0. Куліш - 40.

2 - 1. Заярний - 40.

3 - 1. Морозов - 89.

Поп: - Ларченков.

 

"Металург" Нікополь - "Дружба" Бердянськ  2 : 1.

Нікополь. "Електрометалург" - 6 200.

Суддя: Житнюк.

1 - 0. Кирюхін - 37.

1 - 1. Кресс - 41.

2 - 1. Давиденко - 103-пен.

 

"Меліоратор" Каховка - "Артанія" Очаків - : +(команді Меліоратор зараховано поразку за  участь в матчі дискваліфікованих гравців - С.Ревута і АюЛюбінського).

Меліоратор" Каховка - "Артанія" Очаків  2 : 1.

Каховка. "Олімпійський" - 3 000.

Суддя: Козенко.

0 - 1. Запишний - 22.

1 - 1. Зінкевич - 57-пен.

2 - 1. Зінкевич - 63-пен.

 

"Войковець" Керч - "Фрунзенець" Саки  1 : 0.

Керч. "ім.50 річчя Жовтня" - 2 000.

Суддя: Зв'ягінцев.

1 - 0. Зеленков - 22.

Поп: Гончаров,Родченков - Леонов,Шеметьєв,Галикін.

 

"Норд-Ам Поділля" Хмельницький - "Прикарпаття" Івано-Франківськ 1 : 2.

Хмельницький. "Норд-Ам Поділля" - 5 000.

Суддя: Онуфер.

1 - 0. Яременко - 28-пен.

1 - 1. І.Юрченко - 62.

1 - 2. Хомин - 69.

Поп: Харьковщенко,Пархомчук - .

 

"Скала" Стрий - "Приборист" Мукачево  2 : 0.

Стрий. "Сокіл" - 3 000.

Суддя: Грималюк.

1 - 0. Редушко - 55.

2 - 0. Вільчинський - 75.

Поп: - Колодій,Гуменюк.

 

ФК "Львів" - "Карпати" Чернівці  + : -(неявка "Карпат").

Львів. "Сільмаш" - 1 500.

Суддя: Батюта.

 

"Покуття" Коломия - "Адвіс" Хмельницький  2 : 1.

Коломия. "Юність" - 4 000.

Суддя: Лазенко.

0 - 1. Лапідус - 56.

1 - 1. Гуцуляк - 60.

2 - 1. Ковальчук - 86.

Поп: - Пасімчук.

 

"Нафтохімік" Кременчук - "Нафтовик" Охтирка  0 : 0  пен. 5 : 3.

Кременчук. "Нафтовик" - 5 000.

Суддя: Воргуль.

Поп: Лупінос - Сухарєв.

 

"Десна" Чернігів - "Сула" Лубни  5 : 1.

Чернігів. "ім. Ю.Гагаріна" - 1 500.

Суддя: Котенко.

1 - 0. Кулик - 3.

2 - 0. Савенчук - 29.

2 - 1. Тютюнник - 35.

3 - 1. Дробот - 55.

4 - 1. Четверик - 67.

5 - 1. Дробот - 90.

 

"Верес" Рівне - "КРОК" Житомир  4 : 1.

Рівне. "Авангард" - 3 000.

Суддя: Сидор.

1 - 0. Самардак - 9.

2 - 0. Філімонов - 14.

3 - 0. Яворський - 27-пен.

4 - 0. Філімонов - 51.

4 - 1. Божок - 76.

Поп: - Прокопенко.

 

"Борисфен" Бориспіль - "Нива" Карапиші  3 : 0.

Щасливе. СШ "Бортничі" - 2 000.

Суддя: Безуглий.

1 - 0. Нестерчук - 10.

2 - 0. Нестерчук - 70.

3 - 0. Венглинський - 80-пен.

Поп: Стоянов - .