* – згідно з рішенням Дисциплінарного комітету ФІФА від 01.09.2017 р. ФК Дніпро позбавлено 3-х турнірних очок.

* – згідно з рішенням Дисциплінарного комітету ФІФА від 24.11.2017 р. ФК Дніпро позбавлено 3-х турнірних очок.

* – команду "Кобра" (Харків) виключено з числа учасників чемпіонату згідно з рішенням КДК ААФУ №10 від 16.11.2018 р. У матчах весняної частини змагань усім суперникам команди «Кобра» (Харків) будуть зараховані технічні перемоги +:– (п. 4 Статті 38 регламенту змагань). 

назву команди «Дружба» (Новомиколаївка) змінено на «Дружба» (Кривий Ріг) рішенням комісії з проведення змагань ААФУ від 24.04.2019 р.

* команду "Колос" (Асканія-Нова) виключено з числа учасників чемпіонату згідно з рішенням комісії з проведення змагань ААФУ від 30.04.2019 р. У матчах весняної частини змагань усім суперникам команди "Колос" (Асканія-Нова) будуть зараховані технічні перемоги +:– (п. 4 Статті 38 регламенту змагань).

 

1 коло

 

1 тур

03.08.2018

 ВПК-Агро - Таврія 2 : 3

 Дніпро - Мотор  1 : 2

 Колос - Кривий Ріг 1 : 1

04.08.2018

 Скорук - Дружба  2 : 0

 Яруд - Каховка  1 : 1

11.11.2018

 Кобра - Перемога  0 : 3 (технічна перемога)

 

2 тур

11.08.2018

 Дружба - Яруд  2 : 0

 Кривий Ріг - Скорук  0 : 1

 Мотор - Колос  2 : 1

 Таврія - Дніпро  3 : 1

12.08.2018

 Перемога - Каховка  0 : 0

 Кобра - ВПК Агро  0 : 7

 

3 тур

18.08.2018

 ВПК Агро - Перемога  2 : 1

 Дніпро - Кобра  5 : 3

 Колос - Таврія  0 : 1

 Скорук - Мотор  0 : 2

19.08.2018

 Яруд - Кривий Ріг  0 : 1

 Каховка - Дружба  3 : 2

 

4 тур

24.08.2018

 Колос - Кобра  5 : 1

25.08.2018

 Кривий Ріг - Каховка  0 : 4

 Мотор - Яруд  0 : 0

 Таврія - Скорук  1 : 1

 ВПК Агро - Дніпро  3 : 0

26.08.2018

 Перемога - Дружба  3 : 0

 

5 тур

01.09.2018

 Дніпро - Перемога  0 : 0

 Колос - ВПК-Агро  1 : 2

 Скорук - Кобра  3 : 0

 Дружба - Кривий Ріг  2 : 2

02.09.2018

 Яруд - Таврія  0 : 1

 Каховка - Мотор  2 : 2

 

6 тур

08.09.2018

 Мотор - Дружба  1 : 1

 Таврія - Каховка  3 : 0

 ВПК-Агро - Скорук  1 : 1

09.09.2018

 Дніпро - Колос  2 : 1

 Кривий Ріг - Перемога  1 : 1

07.11.2018

 Яруд - Кобра  9 : 0

 

7 тур

15.09.2018

 Колос - Перемога  0 : 0

 Скорук - Дніпро  2 : 0

 Дружба - Таврія  0 : 3

 Кривий Ріг - Мотор  3 : 1

16.09.2018

 Яруд - ВПК-Агро  1 : 3

 Каховка - Кобра  8 : 0

 

8 тур

22.09.2018

 Таврія - Кривий Ріг  3 : 1

 Кобра - Дружба  2 : 9

 ВПК-Агро - Каховка  1 : 0

 Колос - Скорук  1 : 2

23.09.2018

 Перемога - Мотор  1 : 0

 Яруд - Дніпро  2 : 0

 

9 тур

29.09.2018

 Скорук - Перемога  1 : 1

 Дружба - ВПК-Агро  1 : 2

 Кривий Ріг - Кобра  12 : 0

 Мотор - Таврія  1 : 1

30.09.2018

 Яруд - Колос  0 : 2

 Каховка - Дніпро  0 : 1

 

10 тур

06.10.2018

 Кобра - Мотор  1 : 8

 Дніпро - Дружба  5 : 0

 Колос - Каховка  1 : 2

 Скорук - Яруд  2 : 0

07.10.2018

 Перемога - Таврія  1 : 1

 ВПК-Агро - Кривий Ріг  1 : 1

 

11 тур

13.10.2018

 Дружба - Колос  0 : 1

 Кривий Ріг - Дніпро  0 : 0

 Мотор - ВПК-Агро  1 : 1

 Таврія - Кобра  3 : 0 (Технічна перемога)

14.10.2018

 Яруд - Перемога  1 : 1

 Каховка - Скорук  0 : 0

 

2 коло

 

12 тур

20.10.2018

 Таврія - ВПК-Агро  0 : 1

 Мотор - Дніпро  1 : 0

 Дружба - Скорук  1 : 0

21.10.2018

 Каховка - Яруд  1 : 1

 Перемога - Кобра  8 : 1

 Кривий Ріг - Колос  2 : 1

 

13 тур

27.10.2018

 Скорук - Кривий Ріг  1 : 1

 Колос - Мотор  1 : 5

 ВПК Агро - Кобра  17 : 0

28.10.2018

 Каховка - Перемога  4 : 0

 Яруд - Дружба  0 : 0

 Дніпро - Таврія  2 : 0

 

14 тур

03.11.2018

 Кобра - Дніпро  0 : 3 (технічна перемога)

 Таврія - Колос  3 : 1

 Мотор - Скорук  2 : 1

 Дружба - Каховка  1 : 0

04.11.2018

 Перемога - ВПК Агро  0 : 2

 Кривий Ріг - Яруд  1 : 1

 

15 тур

06.04.2019

 Скорук - Таврія  0 : 2

 Дніпро - ВПК Агро  0 : 4

 Дружба - Перемога  2 : 0

07.04.2019

 Каховка - Кривий Ріг  1 : 0

 Яруд - Мотор  0 : 1

 Кобра - Колос  - : + (технічна перемога)

 

16 тур

13.04.2019

 Таврія - Яруд  1 : 0

14.04.2019

 Перемога - Дніпро  1 : 0

 Кривий Ріг - Дружба  0 : 0

 Мотор - Каховка  3 : 0

 Кобра - Скорук  - : + (технічна перемога)

18.05.2019

 ВПК-Агро - Колос

 

17 тур

20.04.2019

 Дружба - Мотор  1 : 3

 Скорук - ВПК-Агро  0 : 3

 Колос - Дніпро  1 : 6

21.04.2019

 Каховка - Таврія  1 : 1

 Перемога - Кривий Ріг  1 : 0

 Кобра - Яруд  - : + (технічна перемога)

 

18 тур

27.04.2019

 Дніпро - Скорук  1 : 1

 Таврія - Дружба  3 : 0

 ВПК-Агро - Яруд  1 : 0

28.04.2019

 Перемога - Колос  3 : 0 (технічна перемога)

 Мотор - Кривий Ріг  4 : 1

 Кобра - Каховка  - : + (технічна перемога)

 

19 тур

04.05.2019

 Дніпро - Яруд  2 : 0

 Каховка - ВПК-Агро  0 : 0

05.05.2019

 Кривий Ріг - Таврія  0 : 4

 Мотор - Перемога  5 : 2

 Дружба - Кобра  + : - (технічна перемога) 

 Скорук - Колос  + : - (технічна перемога)

 

20 тур

11.05.2019

 ВПК-Агро - Дружба  1 : 0

 Таврія - Мотор  1 : 0

 Дніпро - Каховка  1 : 2

 Перемога - Скорук  1 : 1

 Кобра - Кривий Ріг  - : + (технічна перемога)

 Колос - Яруд  - : + (технічна перемога)

 

21 тур

25.05.2019

 Дружба - Дніпро

 Таврія - Перемога

26.05.2019

 Яруд - Скорук

 Кривий Ріг - ВПК-Агро

 Мотор - Кобра  

 Каховка - Колос

 

22 тур

01.06.2019

 Дніпро - Кривий Ріг

 ВПК-Агро - Мотор

 Перемога - Яруд

 Скорук - Каховка

 Кобра - Таврія 

 Колос - Дружба