* команду "Кобра" (Острог) виключено з числа учасників чемпіонату рішенням комісії з проведення змагань ААФУ від 20.09.2018 р. Результати матчів за участю даної команди анульовані.

** команду "Рочин" (Соснівка) виключено з числа учасників чемпіонату згідно з рішенням комісії з проведення змагань ААФУ від 18.03.2019 р. У матчах весняної частини змагань усім суперникам команди "Рочин" (Соснівка) будуть зараховані технічні перемоги +:– (п. 4 Статті 38 регламенту змагань).

 

1 коло

 

1 тур

05.08.2018

 Рочин - Покуття  3 : 2

 Малинськ - Агрон  3 : 1

 Хмельницький - Тернопіль-ДЮСШ  1 : 1

 Кобра - ОДЕК  0 : 4

 Кристал - Карпати  0 : 2

 

2 тур

11.08.2018

 ОДЕК - СК Хмельницький  5 : 0

 Покуття - Кобра  6 : 0

12.08.2018

 Карпати - Малинськ  0 : 0

 Кристал - Тернопіль-ДЮСШ  4 : 2

 Ужгород - Рочин  1 : 2

 

3 тур

18.08.2018

 Хмельницький - Покуття  0 : 5

19.08.2018

 Кобра - Ужгород  0 : 0

 Кристал - ОДЕК  1 : 2

 Малинськ - Тернопіль-ДЮСШ  2 : 0

 Агрон - Карпати  1 : 1

 

4 тур

25.08.2018

 Покуття - Кристал  3 : 1

26.08.2018

 Агрон - Тернопіль-ДЮСШ  3 : 0

 Рочин - Кобра  4 : 0

 Ужгород - Хмельницький  3 : 0

11.11.2018

 ОДЕК - Малинськ  1 : 1

 

5 тур

01.09.2018

 Малинськ - Покуття  1 : 2

 Карпати - Тернопіль-ДЮСШ  3 : 1

02.09.2018

 Хмельницький - Рочин  0 : 6

 Кристал - Ужгород  0 : 1

 Агрон - ОДЕК  1 : 1

 

6 тур

08.09.2018

 Покуття - Агрон  4 : 0

 ОДЕК - Карпати  0 : 0

09.09.2018

 Ужгород - Малинськ  1 : 5

 Рочин - Кристал  3 : 0

 Кобра - Хмельницький  1 : 2

 

7 тур

16.09.2018

 Кристал - Кобра  6 : 0

 Малинськ - Рочин  3 : 0

 Агрон - Ужгород  2 : 1

 Карпати - Покуття  1 : 0

 ОДЕК - Тернопіль-ДЮСШ  4 : 1

 

8 тур

22.09.2018

 Покуття - Тернопіль-ДЮСШ  6 : 0

23.09.2018

 Ужгород - Карпати  0 : 4

 Рочин - Агрон  0 : 2

 Хмельницький - Кристал  0 : 1

 

9 тур

30.09.2018

 Малинськ - Хмельницький  6 : 2

 Карпати - Рочин  1 : 1

 Тернопіль-ДЮСШ - Ужгород  1 : 6

 ОДЕК - Покуття  2 : 0

 

10 тур

07.10.2018

 Ужгород - ОДЕК  0 : 4

 Рочин - Тернопіль-ДЮСШ  3 : 0

 Хмельницький - Агрон  0 : 3

 Кристал - Малинськ  1 : 1

 

11 тур

13.10.2018

 Покуття - Ужгород  2 : 0

14.10.2018

 Агрон - Кристал  3 : 0

 Карпати - Хмельницький  6 : 0

 ОДЕК - Рочин  1 : 1

 

2 коло

 

12 тур

20.10.2018

 Покуття - Рочин  1 : 0

21.10.2018

 Агрон - Малинськ  1 : 1

 Тернопіль-ДЮСШ - Хмельницький  5 : 0

 Карпати - Кристал  1 : 0

 

13 тур

28.10.2018

 Хмельницький - ОДЕК  1 : 7

 Малинськ - Карпати  2 : 0

 Тернопіль-ДЮСШ - Кристал  0 : 4

 Рочин - Ужгород  0 : 1

 

14 тур

03.11.2018

 Покуття - Хмельницький  7 : 0

04.11.2018

 ОДЕК - Кристал  1 : 0

 Тернопіль-ДЮСШ - Малинськ  0 : 2

 Карпати - Агрон  0 : 0

 

15 тур

07.04.2019

 Кристал - Покуття  1 : 4

 Тернопіль-ДЮСШ - Агрон  0 : 4

 Малинськ - ОДЕК  2 : 1

19.05.2019

 Хмельницький - Ужгород  3 : 0 (технічна перемога)

 

16 тур

13.04.2019

 Покуття - Малинськ  0 : 1

14.04.2019

 Тернопіль-ДЮСШ - Карпати  0 : 3

 Рочин - Хмельницький  - : + (технічна перемога)

 Ужгород - Кристал  3 : 1 

 ОДЕК - Агрон  1 : 1

 

17 тур

21.04.2019

 Агрон - Покуття  0 : 3

 Карпати - ОДЕК  0 : 3

 Малинськ - Ужгород  1 : 1

 Кристал - Рочин  + : - (технічна перемога)

 

18 тур

27.04.2019

 Покуття - Карпати  1 : 0

28.04.2019

 Рочин - Малинськ  - : + (технічна перемога)

 Ужгород - Агрон  0 : 3

02.06.2019

 Тернопіль-ДЮСШ - ОДЕК  0 : 4

 

19 тур

05.05.2019

 Тернопіль-ДЮСШ - Покуття  0 : 3

 Карпати - Ужгород  2 : 2

 Кристал - Хмельницький  1 : 0

 Агрон - Рочин  + : - (технічна перемога)

 

20 тур

11.05.2019

 Покуття - ОДЕК  1 : 1

12.05.2019

 Хмельницький - Малинськ  1 : 8

 Ужгород - Тернопіль-ДЮСШ  3 : 0

 Рочин - Карпати  - : + (технічна перемога)

 

21 тур

26.05.2019

 ОДЕК - Ужгород  4 : 1

 Агрон - Хмельницький  3 : 1

 Малинськ - Кристал  1 : 0

 Тернопіль-ДЮСШ - Рочин  + : - (технічна перемога)

 

22 тур

02.06.2019

 Ужгород - Покуття  2 : 3

 Кристал - Агрон  0 : 0

 Хмельницький - Карпати  0 : 12

 Рочин - ОДЕК  - : + (технічна перемога)