Михайло Метревелі був призначений директором зі стратегічного розвитку клубу.

У прес-центрі стадіону «Славутич-Арена» було представлено нового президента Металурга – Юрія Зенкіна. У минулому функціонер обіймав посаду заступника голови Запорізької районної державної адміністрації.

Окрім нового директора, Металург отримав і нову команду відповідальних за внутрішню та зовнішню атмосферу навколо клубу. Євген Ковальов сприятиме вирішенню питань, пов'язаних з органами місцевого самоврядування та юридичний супровід клубу.

Найвідоміший у цьому списку осіб – це Михайло Метревелі – експерт телеканалів «Футбол 1/2/3» та програми «Великий футбол». Він буде відповідальним за стратегію розвитку футбольного клубу та координацію спортивної діяльності Металурга, повідомляє офіційний сайт запорізького клубу.

«У нас є амбітні плани щодо перспектив запорізької команди в національній першості. Я думаю, що Перша Ліга – це не межа для Металурга», – сказав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади у Запоріжжі Анатолій Васюк.

Зазначимо, що Металург із крейсерською швидкістю наближається до Першої ліги України. Наразі запорожці посідають перше місце Другої ліги, маючи чотири очки переваги над Скоруком. Варто сказати, що за 19 турів Металург ще жодного разу не програв.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити