Головний тренер Манчестер Юнайтед Ральф Рангнік пригадав, як легендарний Валерій Лобановський вплинув на розвиток його кар'єри.

"Коли я вперше почав тренувати – очолив Вікторію з мого рідного Бакнанга – ми грали проти київського Динамо Валерія Лобановського. Я сам був на полі (з 1983 по 1985 рік Рангнік був граючим тренером Вікторії – прим.) і потім багато разів розповідав цю історію: через 10 хвилин я почав рахувати гравців на полі, бо мені здавалося, що у них на одного-двох футболістів більше.

Після матчу я поговорив з Лобановським через перекладача, і мені сказали, що вони тренуються щодня, кожного разу тиснучи по всьому полю. Тож я пішов дивитися на тренування Динамо і з того моменту зрозумів, чому вони так грають. Я зрозумів, що це можливо, якщо послідовно працювати над цим щодня на тренуваннях", – поділився Рангнік в інтерв'ю офіційному сайту Манчестер Юнайтед.

Додамо, що німецький фахівець у інтерв'ю прес-службі клубу назвав трьох тренерів, які найбільше вплинули на нього. Окрім Лобановського, Рангнік відзначив Хельмута Гроса та Арріго Саккі.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити