Після матчу Минай - Динамо (0:2) у рамках 16-го туру УПЛ форвард господарів Євген Селезньов був незадоволений діями свого напарника.

Про це можна зрозуміти з відео, яке викладено в тік-ток. Нападник у дуже агресивному тоні з матами звертався до когось із тренерського штабу.

«Хто цього у*бка випустив!? Бл*! Хто його нах*й випустив!? Нах*й ви його випускаєте! Бля! Нах*й він мені потрібний!? Щоб вийшов та падав! Бл *. Су*а, бл*дь, еба**я! Я йому зараз дам у роздягальні!», — сказав Селезньов.

Сам Селезньов вийшов на поле на 46-й хвилині. Також з ним вийшли Михайло Месхі та Мстислав Матич. На 82-й хвилині тренера випустили лівого вінгера Богдана Коваленка.

Селезньов цього сезону провів на полі 14 ігор в УПЛ. На його рахунку 1 гол та 1 результативна передача.