Півзахисник Альянса Сергій Загинайлов поділився враженнями від матчу з ВПК-Агро (3:3). Відзначимо, що Сергій у цій грі забив три м’ячі

- Альянс - моя команда? Напевно, що так, адже тут багато що вдається - зізнався Загинайлов. – Щодло визнання Героєм туру, то приємно, що це вдруге за місяць. Але цьому локальному успіху маю завдячувати партнерам.

- До матчу з ВПК-Агро ви програли чотири матчі з п’яти. У чому на вашу думку причина такої серії та наскільки вона вплинула на психологічний стан команди?

- Дійсно, нашій команді було дуже непросто після такої чорної смуги. Наприкінці сезону низка гравців травмувалися і їхня відсутність не могла не позначитися на грі команди. На жаль, пропускаємо через свої дитячі помилки і треба цю тенденцію виправляти.

- На чому акцентував увагу тренерський штаб перед грою?

- Тренер говорив, що ВПК-Агро – це хороша команда, яка посідає не своє місце у таблиці. Розуміли, що матч буде складний та безкомпромісний. Суперник намагається грати в комбінаційний футбол, тому наш матч вийшов веселим і мав би сподобатися вболівальникам.

- Який на вашу думку момент у матчі з ВПК-Агро став ключовим?

- Другий пропущений м’яч розлютив нашу команду, додав спортивної злості. Зібрали волю в кулак і довели, що Альянс – колектив з характером.  На жаль, все ж не змогли вирвати перемогу.

- Ви забили три м’ячі і всі три з пенальті. Як вдалося зберігати холоднокровність кожного разу, коли підходили до позначки?

- У мене не було іншого виходу. Варто було забивати, щоб принести команді залікові пункти. Щасливий, що зміг впоратися зі своїми емоціями.

- У цьому матчі було п’ять пенальті. Напевно, вперше довелося брати участь у грі з такою кількістю 11-метрових?

- Якщо чесно, то я навіть не згадаю, хто з інших гравців колись виконував таку кількість 11-метрових за гру. Це був справді особливий матч. П’ять пенальті за гру – це щось неймовірне.

- Загалом, у матчі було забити шість м’ячів, створено низку моментів. На вашу думку, це один із найкращих матчів у сезоні як для глядацького інтересу?

- Такі ігри прикрашають футбол. Думаю, що вболівальникам сподобалася гра команди. У нинішньому сезоні вдома граємо в атакувальний футбол. Головне завдання – знайти баланс у грі і припускатися менше помилок у захисті.

- Ваше протистояння з ВПК триває ще з аматорів. Це мало значення перед грою?

- Ми прагнемо перемагати у кожному матчі, не дивлячись на ім’я суперника. Налаштовуємося на максимальний результат.

- У заключному матчі року гратимете проти Краматорська. Які очікування від цього матчу? Моральні та фізичні сили залишилися?

- Очікуємо на дуже складний матч проти хорошого суперника. Краматорськ цього сезону виглядає досить якісним колективом, ще й гратиме вдома. Але ми налаштовуємося лише на перемогу. Прагнемо на мажорній ноті завершити рік.

Пресслужба ПФЛ

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити