Заслужений тренер України, президент Всеукраїнського об'єднання тренерів Микола Павлов прокоментував підсумки жеребкування плей-офф раунду ЧС-2022.

"На мій погляд, нашій збірній дістався прийнятний суперник у плей-офф - збірна Шотландії. Та й потім, у разі успішного проходу британців, потім також можна змагатися з Уельсом чи Австрією.

Шотландія опонент, але дуже шкода, що ми зіграємо на виїзді. Все-таки там у британців буде шалена підтримка. На наших хлопців буде точитися великий тиск, буде силовий футбол, у якому треба буде максимально проявити свої бійцівські якості.

Звичайно, добре, що не зіграємо з Італією чи Португалією. Це топ-збірні, із якими нам було б складно.

Вважаю, що Олександр Петраков гідно підготує збірну та команда проб'ється на мундіаль. Для деяких наших футболістів, як Андрій Ярмоленко, наприклад, це фактично лебедина пісня, останній шанс зіграти на чемпіонаті світу. Тому вірю, що їхня мрія втілиться у життя", - сказав Павлов.

Нагадаємо, що у півфінальних та фінальних протистояннях буде зіграно по одному матчу. Півфінали заплановані на 24 березня 2022 року, фінали – на 29 березня 2022 року.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити