Президент України Володимир Зеленський заявив про можливу участь власника Шахтаря Ріната Ахметова у державному перевороті, який заплановано на грудень.

Володимир Зеленський зустрівся з журналістами під час сьогоднішнього прес-марафону «30 питань Президенту України», який проходив у коворкінгу Creative State Arsenal в ангарі заводу «Арсенал», у самому центрі Києва.

Під час прес-марафону Президент України заявив, що має інформацію про підготовку державного перевороту в Україні, який запланований на початок грудня.

«Є великі виклики. Можливо ескалація з боку Росії, вже проводять консультації. І є величезні виклики всередині нашої країни, які вже фіксує розвідка інших країн.

Я отримав інформацію, що першого числа в нашій країні буде державний переворот. Першого-другого».

Володимир Зеленський також уточнив, що має інформацію, що в державному перевороті може брати участь і Рінат Ахметов.

«Ми маємо навіть звукову інформацію, де представники, скажімо так, України з представниками Росії, скажімо так, обговорюють участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні. Що буде задіяно один мільярд доларів.

Вважаю, це є підставою бізнесмена Ріната Ахметова. Вважаю, це операція, яку втягують у війну проти України. Вважаю, він розпочав її, вважаю, на жаль, це буде його велика помилка. Не можна воювати проти свого народу, проти президента, якого вибрав народ України.

Вважаю, оточення Ахметова втягує його у війну», – заявив Зеленський під час прес-конференції зі ЗМІ.

Нагадаємо, сьогодні відбулася прес-конференція президента України Володимира Зеленського, на яку було запрошено 30 журналістів українських та міжнародних ЗМІ. У ході спілкування з пресою глава держави зокрема поділився думкою щодо подальшого розвитку країни та шляхів вирішення низки проблем, пов'язаних з пандемією коронавірусу та енергетичною кризою.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити