Відомий український футболіст та тренер Леонід Буряк висловився про розвиток українських талантів Владислава Супряги та Михайла Мудрика.

– Складно щось говорити про Мудрика в цьому поєдинку (матч «Інтер» – «Шахтар» прим.). Він вийшов на поле лише на 80-й хвилині та зіграв 10 хвилин. В нас багато талантів. Ми чекаємо, коли Супряга стане на ноги, коли Мудрик стане на ноги. Вони поки що діти. Їм дали бонус. Тренери їх виставляють до основного складу і дають шанс, яким потрібно скористатися. Це добре, що тренера терплять та довіряють молодим гравцям. У їхньому віці швидше треба ставати на ноги, щоби не довелося шукати якихось іноземних футболістів. Наші таланти мають все, щоб грати у великому футболі. Потрібно забути про той футбол, у якому вони були і про їхні колишні регалії. Але юнацький та дорослий футболи – це різні футболи. Грати за «Динамо» та за «Шахтар», грати у Лізі чемпіонів – це вже інший футбол. Чим раніше вони це зрозуміють, тим краще для них.

— Супряга може все-таки стати топ-форвардом?

– Я вірю в нього. Краще довіряти Супрязі, аніж запрошувати якогось іноземного футболіста на його позицію. Супряга має всі дані, щоб грати у великому футболі. Найголовніше – Супряга має модель сучасного футболіста. Має швидкість, має молодість. Він той форвард, котрий результативно закінчує атаки. Я і решта, клуб, тренер чекають від Влада, коли він стане на ноги і приноситиме користь «Динамо».

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити