Головний тренер "Маріуполя" Остап Маркевич поділився очікуваннями від двох матчів проти "Динамо" – у Кубку України (27 жовтня) та в УПЛ (30 жовтня).

- Попереду два матчі з "Динамо": у Кубку та чемпіонаті. Можливо, Ви на якійсь одній грі стиавите наголос?

— Ми намагатимемося дати бій у двох іграх. Для цього ж і існує футбол – щоб грати до кінця у кожній грі. Ми гратимемо на перемогу у двох іграх!

— Можливо, в одному із матчів Ви проведете ротацію?

- У складі будуть зміни. Це природно та логічно. Грати через два дні наступний матч – важко. І, безумовно, ми цей фактор врахуємо та внесемо корективи у тактику на кожну гру та стратегію двох ігор. Будемо думати.

- "Динамо" звикло грати "першим номером", "Маріуполь" теж любить грати в атакуючий футбол. Можливо, з киянами гратимете від оборони?

- Подивимося. Це будуть цікаві ігри.

— У світлі останніх невдалих ігор, який психологічний клімат у команді? Видно, що на тренуваннях хлопці сміються, посміхаються. І Ви як головний тренер бачите шляхи виходу з цієї невдалої смуги? Можливо, Ви вже спілкувалися із президентом чи віце-президентом клубу?

- Шлях один - це перемоги! По-друге, я справді спілкувався з керівництвом, і ми дійшли такого пункту, що команді взимку потрібно буде посилення. Але до зими ми ще матимемо ігри, в яких ми повинні взяти максимум очок. І ми до цього прагнутимемо!

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити