Екс-форвард "Динамо" Олег Саленко розібрав проблему нападників в київському клубі на прикладі матчу з "Барселоною" в Лізі чемпіонів (0:1).

"У минулій грі УПЛ Луческу замінив Супрягу, тому що форвард недопрацьовує в захисті. У таких іграх чемпіонату України нападнику треба дати повну свободу. Ти граєш із середньою командою, дай йому можливість щось робити самому, обігравати. А Луческу його покарав.

Супряга вийшов на гру з "Барселоною" і було видно, що він завжди сідав, він не прагнув в атаку. Ось це для нападника неприємна помилка. Зрозуміло, що команда повинна показувати цільну гру, але при цьому треба давати нападаючому повноту дій. Нехай він влазить, намагається обіграти, втрачає м'яч - нічого страшного. А в цій грі такого не було.

Гармаш у нападі? Навіть не хочу говорити про це. Це гравець середини поля, який звик вирубувати, обрізати, відкриватися. Це не нападник. У матчі з "Барселоною" його випустили, щоб контролювати середину поля. "Динамо" поки не може забити в матчах Ліги чемпіонів і це починає напружувати Луческу. У домашній грі нам втрачати вже нічого, ось тут і побачимо", - сказав Саленко.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити