Йожеф Сабо прокоментував слова головного тренера "Динамо" Мірчі Луческу про те, що Владиславу Супрязі треба задуматися про свою гру і роль в команді.

"Не знаю, чи поставить скоро хрест на Супрязі Мірча Луческу, але нападник нічого не показує, хоча отримує шанс від тренера. Всі звеличили його, а він нульовий. Мало того, що не забивний, так ще з чотирьох метрів не зміг відправити м'яч у ворота суперника. Потім сфолив. Ти ж молодий хлопець, тренуєшся. Міг скластися й забити гол. Але не виходить у нього.

Думаю, найближчим часом Луческу більше не буде розраховувати на нього. Адже той же Гармаш виходить на його позиції і забиває, хоча я пам'ятаю його як гравця від штрафного майданчика до штрафного майданчика. Він був класним півзахисником, з відбором, з хорошою грою і на захист, і на атаку. У нього всі якості були, але він підірвав собі кар'єру нефутбольними справами, може в казино грав, машину йому стріляли. А так би міг вже грати в солідному європейському клубі.

Зараз, звичайно, він повернувся в "Динамо". Він не класичний нападник, а трудяга, грає з глибини. В результаті користується довірою і грає.

Поки інших нападників немає. Молодих беруть, але вони не грають. Тому поки що Луческу робить ставку на Гармаша" - сказав Сабо.

Нагадаємо, що в матчі з ФК "Львів" (4:1) Луческу в кінці першого тайму замінив Супрягу на Гармаша.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити