Вчора стало остаточно зрозуміло, що нападник "Динамо" Владислав Супряга не має майбутнього у київському клубі.

Головний тренер "Біло-синіх" Мірча Луческу взагалі надто багато шансів дає (давав) цьому форварду. Коли румунський спеціаліст тільки прийшов у "Динамо", він планував зробити Супрягу гравцем основи. Владислав і непогано почав, коли влітку 2020-го року забивав і створював чимало моментів. Тоді ж почали потрохи з'являтися чутки про те, що ним начебто цікавляться іноземні клуби, а особливо - італійські. Казали навіть, що за нього готові заплатити до 10 мільйонів євро, а "Динамо" ця сума не влаштовувала. Однак, потім Супряга почав забивати все менше, а тому рідше потрапляв до складу "Динамо". Луческу ставив Бесєдіна, а той відповідав тренеру голами та боротьбою.

Цього літа після травми Артема Бесєдіна Луческу знову вирішив дати форварду кілька шансів. Однак, у вчорашньому матчі проти "Львова" той, схоже, остаточно переповнив чашу терпіння румунського спеціаліста. Спершу Супряга не влучив у порожні ворота з кількох метрів, а потім примудрився "привезти" небезпечний штрафний удар у власні ворота, котрий потім плавно перетік у пенальті. Владислав настільки розізлив наставника, що той замінив його ще в першому таймі. Після заміни гравець і тренер не потиснули один одному руки, тож є наочний конфлікт або принаймні образа гравця. Як би там не було, а Денис Гармаш, котрий замінив Супрягу, оформив дубль, тож тепер Влад навряд чи швидко з'явиться на полі.

На фоні цього всього залишається захоплюватися агентами гравця, котрі навіть після цих всіх провалів продовжують "сватати" футболіста в чемпіонат Італії, при цьому говорять про суми на рівні 5 мільйонів євро. Залишається лише здивуватися позиції клубів з Серії А, котрі чомусь і далі впевнені, що Супряга - великий талант, котрого чомусь не оцінили в "Динамо". Що тепер робити Владиславу? Залишається тільки покинути "Динамо", очевидно, на правах оренди, бо тепер кияни точно не отримають за нього бажану суму. Супряга ще може проявити себе на рівні українського середняка, але справді зіркова кар'єра у нього навряд чи складеться. Боже, а ще рік тому "Динамо" не хотіло продавати його за 10 мільйонів у європейській валюті.

Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.com

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити