Юнацька збірна України (футболісти не старші 2003 року народження) завершила виступи у кваліфікаційному раунді Євро-2022 (U-19) на першому місці у своїй групі. Про враження після змагань у Польщі офіційному сайту УАФ розповів в. о. головного тренера команди Володимир Єзерський.

— Володимире Івановичу, ваша команда вийшла до еліт-раунду Євро-2022. Ви всім задоволені?

— Можна було виступити й краще (посміхається). Хочу сказати спасибі керівництву УАФ за надані умови для підготовки до змагань. Із різних причин ми не змогли зібратися раніше. До того ж таким складом зібралися вперше, у нас було лише два неповноцінні дні для тренувань. А тут іще перед турніром і по ходу нього ми втратили трьох виконавців. Ось так ми й підходили до своєї першої офіційної гри.

Користуючись нагодою, я хотів би подякувати тренерам «Маріуполя» й «Руху», які пішли нам назустріч і зіграли свій матч чемпіонату на день раніше, а також сказати спасибі керівництву «Динамо» й «Шахтаря» за те, що тільки з їхньою допомогою футболісти в найкоротший термін прибули до розташування збірної, та й узагалі — висловити вдячність усім клубам за підготовку гравців.

— Побачене на змаганнях у виконанні суперників сильно відрізнялося від інформації, зібраної до турніру?

— Нам було неважко зібрати інформацію про фаворитів нашої групи — Фінляндію та Польщу, оскільки вони за останній рік неодноразово проводили збори. Усі наші висновки підтвердилися. Це сильні збірні, у матчах із ними було дуже непросто.

У нас були проблеми по ходу змагань, але я вдячний своїм помічникам, Дмитру Михайленку, Олександру Князєву, Тарасу Луценку, а також адміністративному й медичному персоналу, оскільки їм вдавалося відновлювати травмованих гравців у найкоротші терміни.

— Який із матчів на турнірі був найбільш хвилюючим, або, якщо можна так сказати, найнервовішим для вас?

— Усі поєдинки в Польщі були непростими, навіть проти Мальти, оскільки, як я вже говорив, у нас, по суті, не було часу для підготовки. Ми не знали свій міжнародний рівень, оскільки юнацькі турніри не проводилися протягом двох років. Проте в нас була впевненість у тому, що ми можемо виграти цю групу. Наші футболісти молодці, вони змогли в найкоротший термін зрозуміти ідеї наставників і перенести все це на футбольне поле. Українські гравці отримали колосальний досвід, оскільки ці змагання за своїм рівнем помітно перевершують внутрішню першість і матчі Юнацької ліги УЄФА.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити