Гравець «Шахтаря» Фернандо в інтерв'ю «УПЛ ONLINE» прокоментував свої голи у вчорашньому поєдинку з «Зорею» (6: 1).

- Знали, що матч буде складним. Цей суперник ніколи не дається нам просто. Проте змогли взяти верх з самого початку. Це плоди нашої роботи. Ми старанно працювали протягом тижня. Щасливий, що зміг забити, щасливий від результату. Хочу привітати всю команду, яка не знизила інтенсивність до останнього.

Де Дзербі говорив, що суперник непростий. Пояснив нам, як вони грають, ми намагалися найкращим чином розібрати суперника. Переглянули багато їх ігрових моментів, вивчили, виробили стратегію і добилися результату.

Мене засмучує ситуація з Траоре, це дуже важливий для нас гравець, якого буде не вистачати. Жуніор Мораес потихеньку повертається, він уже на фінальній прямій відновлення. Дентіньо також потихеньку повертається.

Я не відчуваю себе прямо головним відповідальним за голи. Дуже важливо грати, як ти вмієш, старанно працювати. Всій команді. Сьогодні з'явилася можливість і я забив 2 м'ячі. Якщо є найменша можливість грати, я завжди готовий, завжди буду налаштовуватися. У мене є повна довіра з боку тренера, і це найголовніше, - сказав Фернандо.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити