Генеральний директор ФК «Шахтар» Сергій Палкін - про велику перемогу над «Зорею» (6: 1).

«Зоря» вийшла практично з чотирма нападниками, але «Шахтар» взагалі не дав їй зіграти в звичний атакуючий футбол.
- Перший тайм взагалі був шикарний - мені здається, кращий перший тайм, який ми бачили у виконанні «Шахтаря», тим паче з такою командою, як «Зоря». Треба віддати їм належне: вони теж грають у відкритий футбол, що дуже складно з нами. Сама гра мені дуже сподобалася. Другий тайм дивився без нічого і тільки загинав пальці, скільки голів ми забили. Вся команда зіграла просто шикарно! Фернандо показав серйозний рівень. Якщо він так продовжуватиме, то, я думаю, стане ключовим футболістом нашої команди. Хочу привітати вболівальників, тому що такий футбол можна сидіти і дивитися, по великому рахунку, нескінченно. Сьогодні - оплески. Цікаво те, що навіть у другому таймі, виграючи з таким рахунком, команда бігла вперед і хотіла забивати все більше і більше. Це те, чого нам деколи не вистачало. Ще раз хочу привітати хлопців, вони молодці.

- Вихід Фернандо багато вирішив? Він повернувся після травми і видав приголомшливий футбол. Фернандо тільки зараз починає розкриватися?
- Так, по-перше, він в оренді був, і там теж у нього були травми. Повертався - знову отримував травму. Йому потрібно просто зловити стабільність з точки зору того, щоб менше було таких травм. Ясна річ, це не від нього залежить, але ми хочемо просто йому цього побажати і думаємо, що все буде нормально. Якщо Фернандо буде так само віддаватися на полі, на такому ходу, він стане дуже серйозно зростати. При цьому він міг забивати ще плюс два або три голи. Взагалі, ми показали красивий футбол, створили багато моментів: мало бути вісім або дев'ять м'ячів.

- Як вам Педріньо в цій моделі на позиції дев'ятки?
- Він набирає. Грає, за великим рахунком, помилкову дев'ятку, з'являється у всіх зонах на поле. Думаю, в якийсь момент, з огляду на, що Траоре немає, він може тимчасово замінити його на цій позиції.

- У минулому і позаминулому сезонах не вдавалося виграти у «Зорі». Ви очікували, що може бути такий розгром?
- Так, наскільки я пам'ятаю, ми вже чотири поєдинки не вигравали у «Зорі». Хвилювання було, напевно, навіть більше, ніж перед матчем з «Динамо», тому що у «Динамо» -то ми виграємо, а у «Зорі», на жаль, немає. Важлива перемога, особливо з таким рахунком, додасть нашим хлопцям впевненості перед поєдинком з «Реалом». Даріо в перерві ходив в роздягальню, і я знаю, що тренер навіть десь незадоволений, що мало забиваємо, - потрібно ще більше.

- До «Реалу» тепер підходимо з хорошим настроєм та впевненістю?
- Немає підстав говорити, що ми не впевнені чи в поганому настрої. Гра з «Зорею» повинна підбадьорити команду і показати, що ми дуже багато чого можемо на поле, і з сильними суперниками в тому числі.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити