Нападник луганської "Зорі" Аллахьяр Сайядманеш поділився очікуваннями від майбутнього матчу з "Шахтарем".

Також він порівняв відмінності у рівні "гірників" і "Динамо" з іншими командами УПЛ.

- Це дуже важлива зустріч як для нас, так і для "Шахтаря". Між нами три очки різниці в таблиці, і в разі успішного результату, ми наздоганяємо "Шахтар". Це сильно мотивує. Ми хочемо бути дуже високо в таблиці та виступити краще, ніж в минулому сезоні.

- Різниця між "Динамо", "Шахтарем" і рештою команд в Україні відчутна?

- Усе впирається у фінансові можливості. Природно, ці дві команди мають у своєму розпорядженні абсолютно інший бюджет, ніж інші клуби. Ці команди виступають в Лізі чемпіонів. Але якщо говорити про якість команд, то "Зоря" може змагатися з цими командами.

У минулому сезоні ми перемогли "Шахтар" 1:0, а зустріч першого кола, в якій я не брав участі, завершилася 2:2. Київському "Динамо" ми програли, але грали на рівних. Ми можемо конкурувати з цими командами.

- Складно іранцю проявити себе в українському чемпіонаті?

- Не думаю, що доречно ставити питання в контексті національності. Вся справа в ментальності конкретного гравця. У футбол грають у всьому світі і правила для всіх однакові. Якщо у тебе сильна ментальність, ти можеш заграти де завгодно.

Шахаб зміг показати себе в Україні, мені вдається показувати себе, але з цього не випливає, що український чемпіонат підходить всім іранцям, розумієте? Це все індивідуально", - сказав Аллахьяр.

Нагадаємо, матч 11-го туру УПЛ "Шахтар" - "Зоря" відбудеться в п'ятницю, 15 жовтня в Києві. Початок - о 17:00.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити