Глава УАФ Андрій Павелко прокоментував ситуацію з кричалками вболівальників" Павелко - п###р" на матчі Другої ліги "Карпати" - "Любомир"(2:0).

- Ви були на матчі "Карпат". Те, що вас не дуже тепло прийняли, якось вас зачепило?

- Я навпаки почув теплу підтримку. Сьогодні вже спілкувалися з ультрас - дуже дружимо з ними персонально, з уболівальниками, але є кілька речей, який стосувалися стадіону "Україна". Я буду наполягати, що його потрібно реконструювати. Ми завжди можемо прикривати очі на його сьогоднішній стан, але коли вже вболівальники шашлики смажили - це факт того, що ми повинні об'єднатися, щоб цей стадіон запрацював...

Почув від Матківського, від губернатора Львівської області, що всі разом, а головне - Садовий - все зроблять для того, щоб легендарний стадіон "Україна" був реконструйований.

Зараз завдяки жорсткій позиції ми звернули увагу на стадіон. Всі почали спілкуватися, і вболівальники відчувають мерзенну образу за те, що "Україна"... Не тільки він - "Метеор" (в Дніпрі - прим.) також був позбавлений статусу для УПЛ. Я виріс в 500 метрах від нього, в дитинстві він для мене був найголовнішим. Зараз "Метеор" і "Україна" не відповідають стандартам".

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити