Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував нестандартну поведінку Олександра Петракова перед матчем зі збірною Фінляндії.

"Я подивився прес-конференцію Петракова. Які питання, такі і відповіді. "Ви хочете виграти?". "Та ні, не хочу. Я туристом поїхав. В Фінляндії купити дві пляшки".

До розмов, до інтерв'ю треба готуватися трошки. Далі – це вже його бажання. А що йому сказати? "Немає у нас травмованих, окрім Буяльського, окрім Миколенка, у якого травма". Це і так всі знають.

Петракову важко з першого дня у цій збірній. І він постійно від матчу до матчу робив собі важче. Він потрапив у дуже серйозну зону турбулентності, прийнявши збірну. А те, як він себе веде на прес-конференції – це 20-те питання, якщо він виграє матчі. Якщо він виграє матчі – він може на руках приходити на прес-конференції", – сказав Вацко у програмі "Великий футбол".

Нагадаємо, після перемоги над Фінляндією Петраков заявив, що його лаконічність на передматчевій прес-конференції була своєрідним психологічним ходом, зазначивши, що "успіх любить тишу".

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити