Очікувалося, що "Мальорка" впиратиметься, але на ділі "Реалу" навіть не довелося спітніти.

Можливо, гра пішла б інакше, якби Хосеп Гайя не послизнувся на 3-й хвилині, вивівши на ворота Бензема - так був забитий перший гол. Після цього "Мальорці" довелося розкриватися, і це вбило інтригу під корінь.

У відкритому футболі клас проявляється особливо чітко. У Жуніора Лаго було два зручних шанси забити, але він обидва не реалізував. У той же час Марко Асенсіо був точним як після прострілу Родріго, так і після шикарного пасу в дотик від Бензема.

Свої голи Марко не святкував - він адже вихованець "Мальорки". Зате інші мадридці святкували так активно, що проґавили прохід Лі Кан Ина вже в наступній атаці - і кореєць виконав все як книжка вчить.

Здавалося б, ось вона, інтрига, але ні. "Реал", навіть граючи не зовсім основою, продовжив домінувати. Вінісіус і Бензема відмінно знаходили один одного і Родріго в чужій штрафному, Камавінга збирав всі підбори - загалом, гра вдавалася.

Четвертий гол був справою часу - і на початку другого тайму Асенсіо дійсно оформив хет-трик. Цього разу йому вдався точний удар в кут з-за меж штрафного. "Мальорка" в цьому моменті оборонялася просто огидно - здається, вона кинула грати ще за рахунку 3:1 на користь "Реалу". Чи варто дивуватися, що стоячому супернику Бензема забив і п'ятий, а Іско - шостий?

Коротше, не матч, а прогулянка. "Реал" взяв чергові три очки і повернувся на перше місце в таблиці з 16 очками в скарбничці. У "Мальорки" 8 балів і місце в середині таблиці.