Наставник синьо-жовтих не хотів викликати до збірної ще одного відомого українського футболіста.

Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE повідомив, що Петраков, не бажав викликати на матчі відбору до ЧС з Фінляндією (9-го жовтня) та Боснією і Герцеговиною (12-го жовтня), окрім Руслана Малиновського, гравця Динамо Олександра Караваєва.

-У першочерговому списку Петракова на матч проти Фінляндії та Боснії і Герцеговини не було і Караваєва. Він не хотів викликати Караваєва. Там просто втрутилися певні люди, відбулися певні обставини і Караєва все ж таки викликали на збір національної збірної. А я впевнений, що він на це заслуговує. Не можна людину так за одну помилку обрізати, як це сталося. Караваєв, до речі, дуже здорово увійшов матч проти Бенфіки і створив цей гольовий момент, а саме він його створив. Відмовлятися від такого гравця просто просто через те, що так відбувається – це неправильно. Караваєв – це футболіст рівня національної збірної, який багато чого віддав і може ще зробити для національного футболу.

Нагадаємо, що Петраков розкритикував Караваєва за його помилку у матчі з Казахстаном, яка призвела до пропущеного м’яча та втрачених очок.

До слова, гравець потім не вийшов на поле у наступному матчі з Францією.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити