Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів клубній прес-службі, як команда готується до гри проти ФК "Львів".

- Валерій Сергійович, вдалося команді психологічно розвантажитися після невдалої серії?

- Так, розвантажилися. Дійсно випробування було дуже серйозне для нас, як для дебютантів "вищої ліги". Проте, провести чотири гри з такими суперниками - складно. Сподіваюся, що команда отримала хороший досвід, стала сильнішою і позитивними емоціями дивимося вперед.

- Ви були змушені констатувати, що той іспит не вдалося здати. Зараз також серйозний іспит у вигляді гри проти ФК "Львів"?

- Зараз кожна гра буде серйозною. Тим більше, ви ж бачите, як все команди, б'ються. З огляду на, що у "Львова" також невдала серія, вони грають удома, налаштовуємося на серйозну-серйозну боротьбу.

- На що саме налаштовуєте команду?

- Звичайно, на перемогу. Тому що потрібно повернути впевненість команді, а вона приходить тільки тоді, коли є завоювання окуляри і перемоги.

- Судячи по турнірній таблиці, "Львів" - аутсайдер. Чи вважаєте ви, що це зараз найслабша команда Прем'єр-ліги?

- Ні, я так не вважаю. Я впевнений, що боротьба, як за чемпіонство, так і за зону єврокубків, так і за виліт триватиме, мабуть, до завершення останнього туру чемпіонату.

- Чи складніше вам готуватися до матчу, тому що у ФК "Львів" тиждень тому змінився головний тренер?

- "Львів" почав грати за іншою тактичною схемою. Вони грали 4-4-2, зараз яскраво виражені 5-2-3 або 3-4-3, вони постійно трансформуються. Звичайно, ми, в тактичному плані, весь цей тиждень попрацюємо, щоб виглядати, як можна краще.

- Новачка Зубкова ви випустили на поле відразу в грі проти "Динамо". Що можете про нього сказати, наскільки готовий цей гравець?

- Так, з "Динамо" я дав йому шанс, щоб він відчув ритм гри Прем'єр-ліги. З огляду на, що у нього не було ігрової практики тривалий час, звичайно, йому потрібно набирати форму. Те, що він старається - це похвально.

- Зараз команду очікують три поспіль виїзних гри. Фактично всі три вони відбудуться за один тиждень. Команда готова до такого ритму?

- Звичайно, готова.

- Чи не будете повертатися до Харкова. Футболісти будуть без сімей, нормально це перенесуть?

- Так, ми їдемо на тиждень. Три далеких виїзди у нас. Тому поїдемо і будемо намагатися з цих виїздів привезти максимум очок.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити