Луганська Зоря із рахунком 1:3 програла на виїзді норвезькому Буде-Глімту в матчі першого туру групового раунду Ліги конференцій.

Ліга конференцій. Група С. 1-й тур.

«Буде-Глімт» - «Зоря» - 3 : 1

Голи: Сальтнес (48), Сольбаккен (49), Пеллегріно (60) - Громов (90)

Бьоркан (36) - Кочергін (52), Кабаєв (54), Снурніцин (60)

«Буде-Глімт»: Хайкін, Бьоркан (Конрадсен, 79), Лоде (Хейбротен, 89), Мое, Сампстед, Сальтнес, Берг, Брустад-Фет (Ветлесен, 67), Пеллегріно (Коомсон, 79), Ботхейм, Сольбаккен (Мугіша, 88).

«Зоря»: Мацапура, Снурніцин, Цвек (Імереков, 91), Вернидуб, Хомченовський (Алефіренко, 91), Кочергін, Булеца (Луньов, 70), Назарина, Кабаєв (Овусу, 91), Громов, Аллахяр (Крістіан, 70).

Арбітр: Денніс Хіглер (Нідерланди)

«Аспмюра Стедіум» (Буде, Норвегія)

Гості могли пропустити вже на 1-й хвилині, коли Пеллегріно вискочив на побачення з воротарем українського клубу, обіграв його, але заліз під гострий кут.

До перерви господарі втратили ще мінімум три шанси забити, проте двічі Сальтнес, а також Сампстед свої моменти змарнували.

Буде-Глімт домігся свого на початку другого тайму. На 48-й хвилині той же Сальтнес відправив м'яч у ворота Зорі ударом головою після навісу з кутового.

Відразу після цього рахунок став 2:0, коли Сольбаккен забив другий гол пострілом метрів із 16-ти за потурання оборони луганчан.

Під кінець години гри Зоря пропустила й третій м'яч. Гості втратили снаряд перед своїм штрафним майданчиком, і Пеллегріно закинув його за комір Мацапура.

Єдине, що вдалося українській команді - розмочити рахунок завдяки голу Громова на 90+1-й хвилині.