Час змінювати місце роботи. В Англії все менше вірять в перспективи Андрія Ярмоленка знову заграти у основі Вест Гема.

Український футболіст отримує обмаль часу від головного тренера команди Девіда Моєса, а ЗМІ раз за разом критикують вінгера. На думку автора ресурсу WestHamWorld Джо Вілліса, Ярмоленку час йти з лондонського клубу:

-Андрій Ярмоленко славиться своїм ударом з лівої та технікою, особливо, коли м’яч біля лівої ноги. Але останнім часом він часто розчаровує у Вест Гемі. Його зміщення з правого флангу в центр з ударом допомогло виграти Вест Гему чимало матчів. Та зараз в АПЛ знають, які сильні сторони гри українця. Команди зрозуміли: якщо не дати Ярмоленку свободу і зіграти з ним щільно, то він не покаже себе в грі на фланзі через брак енергії та темпу.

Ми бачили незліченну кількість разів, коли Ярмоленко показував хорошу гру, особливо в кубкових іграх та під час виходів із лави запасних. Однак, стало очевидно, що навіть коли він у формі, він не може впливати на гру так, як це йому вдавалося раніше.

Прихід Ніколи Влашича дає Вест Гему більше варіантів цього сезону. Але також це може стати сигналом для Ярмоленка, щоби він знайшов собі інше місце для продовження кар’єри. Щоби клуб міг вирішити все ще у січневе трансферне вікно.

Ярмоленко був вражаючим гравцем, але зараз він показує, що перебуває нижче необхідного рівня. Команда продовжує прогресувати, а от майбутнє самого Ярмоленка під сумнівом – йому треба ставати кращим, щоби на нього продовжували розраховувати.

Востаннє Ярмоленко забивав за Вест Гем в АПЛ 26 липня 2020 року. Тоді українець зрівняв рахунок у поєдинку з Астон Віллою (1:1).

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити