Головний тренер "Шерифа" Юрій Вернидуб розповів, з яким настроєм його команда готується до старту в Лізі чемпіонів

– У нашій команді всі щасливі й раді стати учасниками групового етапу Ліги чемпіонів. Ми до цього дуже довго йшли, і наша мрія здійснилась. У нас дуже міцна група: "Реал", "Інтер", "Шахтар". Сподіваюсь, і впевнений у кожному зі своїх хлопців, що докладемо максимум зусиль, аби продемонструвати гарний футбол у шести матчах групового етапу. Гордий за клуб "Шериф", що в нього є шанс виявити себе з найкращого боку та принаймні позмагатися з такими грандами. Повторюся, ми дуже довго йшли до цього й, сподіваюся, готові.

– "Шахтар" передматчеве тренування провів в Україні на своїй базі, а не в Молдові. Це свідчить про те, що "гірники" не надто серйозно ставляться до "Шерифа"?

– Не вважаю, що це так. Я уважно дивився пресконференцію головного тренера "Шахтаря" Роберто Де Дзербі. Він дуже шанобливо поставився до нашого клубу. Вони теж розуміють, що на груповому етапі немає слабких суперників, усі наразі рівні. Те, що вони не проводили передматчеве тренування тут, – рішення й вибір головного тренера "гірників". "Шахтар" домовився з нашим клубом, аби їм зранку надали поле для заняття. Гадаю, "гірники" теж дуже серйозно готуються. Добре знаю "Шахтар", команду, у якій виступає 12 бразильців, усі легіонери якісні, з високою трансферною вартістю. Тож на нас чекає дуже цікавий і гарний матч з міцним суперником.

– Які слова ви скажете своїм гравцям перед матчем, щоб мотивувати їх досягти результату?

– Не говоритиму про це. Однозначно знайду ті слова, якими зможу мотивувати хлопців. Коли команда потрапляє до такого турніру, як груповий етап Ліги чемпіонів, гравці самі розуміють, де опинилися, й додаткова мотивація не потрібна. Найважливіше – виконати те, що ми напрацьовували на тренуваннях і відпрацьовуватимемо ще й перед матчем. Сподіваюся, це все втілимо в грі. А результат... Дочекаймося гри та подивимось, хто краще підготувався та вивчив суперника, хто зміг перемогти. Принаймні я чекаю гри так само як і вся команда, адже для нас це перша Ліга чемпіонів. Емоції шалені, найголовніше – перенести їх у гру і втілити задумане на полі.

– Чи вдасться вам заснути перед дебютним поєдинком у Лізі чемпіонів?

– Я вже давно практично не сплю, починаючи від першого попереднього етапу. Є хвилювання, драйв, збудження і думки, що не дають вчасно лягти спати. Але це чудово. Сподіваюся, ми з цим впораємось. Для мене головне, щоб хлопці добре відпочили й спали, а потім вийшли і не на 100, а на 120–130 відсотків віддали свої сили. А я зі своїми емоціями якось упораюсь.

– Ви виводитимете свою команду в костюмі? І чи не завадить це відсвяткувати успіх, якщо він станеться, у вашому фірмовому стилі?

– Однозначно в костюмі. Ліга чемпіонів – це такий турнір, у якому слід діставати свято до кінця. Зовнішній вигляд є обличчям клубу, хлопцям у цьому випадку, гадаю, теж буде значно приємніше. І якщо ми виграємо, можете не сумніватися, я не пошкодую одягу, зроблю підкат на полі й у костюмі", - сказав Вернидуб.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити