Головний тренер "Шерифа" Юрій Вернидуб розповів про те, що клуб розірвав контракт з українським 27-річним півзахисником Андрієм Близниченком.

"Був Андрій Близниченко. На жаль, чому кажу був - буквально днями розірвали контракт, тому що у нього він в принципі закінчувався в грудні. Вирішили не мучити ні себе, ні хлопця. Я говорив вже, він взимку отримав серйозну травму хрестоподібних зв'язок. хоча все зробили, зробили операцію, відновився. Вже тренувався в групі, але я бачу, що чогось не вистачає. Йому ще потрібен час, а часу немає, все одно у нього в грудні закінчується контракт. Який сенс?

Ми з ним нормально поспілкувалися. Я йому сказав: "Краще ти зараз швидко відновишся, займешся здоров'ям, тому що такий вік вже. У тебе досить високі шанси грати на хорошому рівні, тому що футболіст талановитий". І я по молодості пам'ятаю, це один з найталановитіших футболістів був в Україні. Я сподіваюся, що він знайде команду і засяє ще яскравіше. Мені б дуже цього хотілося, але на даний момент я не бачу сенсу тримати футболіста. Та й він теж, я думаю, може бути і образився, але зате чесно в очі", - розповів тренер "Шерифа".

Андрій Близниченко прийшов в "Шериф" в січні 2019 року. Однак за цей час зіграв всього в 24 матчах у всіх турнірах. Практично відразу Андрій отримав травму коліна, після якої до сих пір відновлюється.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити