Журналіст «Футбольного формату» Олег Ящук розкритикував молодих українських футболістів, які не хочуть спілкуватися з пресою.

«Ми одне і те ж пояснюємо футболістам, які не йдуть назустріч, відмовляють в інтерв'ю, хамлять журналістам і нецензурно висловлюються в їх сторону - що є вболівальники, а є футболісти. А журналісти - місток між вболівальниками та цими зірками.

Псевдозірками. Тому що у більшості футболістів зіркова хвороба після двох матчів в УПЛ. Тому що вони дуже по-хамськи відповідають. Зокрема Юхим Конопля, який не зіграв у товариському матчі з Чехією (1: 1), а відповідає нашим колегам дуже по-хамськи. У нього просили інтерв'ю, а він по-хамськи відповідає, нецензурно висловлюється і так далі.

Багатьом футболістам треба знімати корону з голови, особливо гравцям «Динамо» і «Шахтаря». Дуже багатьох молодих псевдозірок несе. Вони просто плюють в очі журналістам. Це тема, яку треба піднімати, тому що вони вважають, що журналісти чіпляються до них із запитаннями і так далі. А в Європі такого немає», - сказав Ящук.

Коментарі   

клим
# клим 13.09.2021, 11:51
Так ми ж і є в Європі! Для того журналіста Україна то Африка?
Відповісти | Скарга

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити