Ісмаїлі дав інтерв'ю клубному сайту "Шахтаря". Розповів про свою ігровій формі і очікуваннях від суперника.

Які емоції відчуваєш напередодні старту в Лізі чемпіонів?

Уся команда відмінно мотивована і налаштована. Ліга чемпіонів – турнір, у якому «Шахтар» любить виступати. Сьогодні нас чекає гідний суперник та складна гра. Але в будь-якому випадку наша мета – пройти в груповий етап. Ми сконцентровані й для виконання завдання намагатимемося викластись на всі сто відсотків.

У минулому матчі Прем'єр-ліги зі «Львовом» ти вийшов на заміну після тривалої паузи. Як оцінюєш свою фізичну форму?

Маю за велике щастя знову вийти на поле і зануритися в атмосферу справжнього футболу. Звичайно, я ще не досяг максимуму фізичних можливостей, адже процес відновлення триває. Але щасливий, що можу з'являтися на заміну та допомагати команді. Упевнений, коли й надалі поетапно прогресуватиму і працюватиму, то незабаром вийду на оптимальний рівень.

Що можеш сказати про «Генк», який протистоїть «Шахтарю» в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів?

Це міцна команда з відмінними гравцями в першій лінії атаки та потужним пресингом. Ми мусимо бути максимально сконцентрованими весь матч, думати і діяти дуже швидко, аби домогтися максимального результату.

За допомогою яких якостей «Шахтар» може пройти «Генк»?

Наша команда також досить міцна, не один раз проявляла себе у Європі, демонструвала, що у нас відмінні футболісти. Завдяки стилю гри, новому тренеру, упевнений, ми зможемо домагатися гідних результатів. Головна мета – прямувати далі, пробитися в груповий етап Ліги чемпіонів. Робитимемо все для цього.

 

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити