Хорватський наставник Дніпра-1 Ігор Йовічевіч відкрив завісу тренувального процесу дніпрян, розповівши, як мотивує футболістів на тренуваннях.

За словами наставника, він може кричати на футболістів за помилки, але намагається будувати розмову з футболістами на взаєморозуміння.

«Хотілося б будувати авторитет на вмінні, тренерському таланті, вирішенні складних ситуацій. Наприклад, нас суперник душить, що потрібно сказати команді, як вирішити проблему в грі один в один, що робити захисникам, коли граємо в меншості, що робити в позиційних атаках.

Потрібно саме на такому рівні з ними спілкуватися. Щоб вони відчули, що можу допомогти в їх прогресі. А кричати на нього і будувати авторитет через крик, з позиції сили показати, що я тренер ... Іноді можу, але через недостатньо концентрації на тренуванні. Коли бачу, що концентрація не та - можу крикнути.

Але на помилку не реагую криком, адже це частина футболу. Не збираюся кричати на молодого, бо я тренер і показую авторитет. На мене молодого теж не кричали найавторитетніші тренери. Бенітес жодного разу не кричав на мене за три роки роботи », - сказав Йовічевич в інтерв'ю FootballHub

Нагадаємо, Дніпро після двох турів нового сезону УПЛ набрав чотири очки, зігравши внічию з Ворсклою (2:2) і розгромивши Чорноморець (3:0).

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити