Асистент головного тренера «Динамо» Еміл Карас провів прес-конференцію за підсумками матчу 2-го туру УПЛ, в якому кияни перемогли рівненський «Верес» з рахунком 4:0.

Перш за все, помічник Мірчі Луческу пояснив, чому наставник команди був відсутній під час поєдинку на лаві запасних.

– У Містера застуда, трохи піднялася температура. Лікар каже, що причиною, швидше за все, є перепади погоди. На вулиці – спека, у кабінеті працює кондиціонер. Все це призвело до застуди. Лікар вирішив, що для Містера краще залишитися на трибуні, щоб не нервувати біля поля.

Ми всі бажаємо Містеру якнайшвидшого одужання. Хлопці дуже переживають. Думаю, що частина докладених ними зусиль присвячувалася і Містеру. Футболісти намагалися грати і за головного тренера. Принаймні, я сподіваюся на це.

– В якому стані Денис Попов?

– Я поки не знаю, питання потрібно адресувати лікарям. Той стик із нападником гостей мені відразу не сподобався. Будемо сподіватися, що це лише забій. Денис прикладав лід у роздягальні, йому поставили спеціальний апарат. Думаю, що найближчими днями він пройде більш ретельний медогляд.

– Коли буде готовий Беньямін Вербич, якого сьогодні не було в заявці?

– На жаль, у Беньяміна одна травма зажила, а інша з'явилася. Він дуже вдало увійшов у гру з «Уніоном» на зборах, забив м'яч, але буквально через пару хвилин невдало впав на плече. У нього проблема з ключицею, потрібен час, щоб вона зажила. Він не повинен грати контактно, а може тільки тренуватися з командою. Будемо чекати ще 10-12 днів, поки Вербич відновиться.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити