У матчі другого туру української Прем’єр-Ліги полтавська Ворскла зустрічалася з львівським Рухом.

Господарі святкували перемогу з рахунком 2:0.

Чемпіонат України - УПЛ
2 тур, 1 серпня

Ворскла - Рух 2 : 0 (1:0)

Голи: 1:0 - 42 Скляр, 2:0 - 60 Степанюк.

Ворскла: Різник, Чеснаков, Пердута, Якубу, Тамм, Скляр, Кані (Пешич, 84), Челядин, Тілль (Луїзао, 84), Пуцлін (Вакула, 79), Степанюк

Рух: Бандура, Мартинюк, Дідик, Білий, Климчук (Борячук, 62), Притула (Федорчук, 46), Бойчук, Карасюк (Оріховський, 46), Кузик (Кондраков, 73), Сич (Альваренга, 46), Лях.

Перед матчем представники «Руха» обіцяли «Ворсклі» сюрпризи. Втім, саме полтавці змінили звичну тактичну побудову з трьома захисниками на 4-2-3-1. У центрі захисту вийшли Володимир Чеснаков та Йоонас Тамм. На флангах захисту зіграли Ігор Пердута праворуч та Наджеб Якубу ліворуч. В опорній зоні — вперше у старті цього сезону — вийшов Артем Челядін та Давід Пуцлін. В атакувальній лінії вийшли Ібрахім Кане, Олів’є Тілль та Олександр Скляр. На вістрі атаки вийшов Руслан Степаюк.

Саме новоспечений атакувальний гравець Олександр Скляр вперше пробив по воротах. На сьомій хвилині він би здалеку й м’яч після рикошету полетів повз ворота. Полтавці більше тримали м’яч і створювали моменти, але як завжди були проблеми з реалізацією. «Рух» подекуди контратакував, але теж без особливого успіху.

Наприкінці першого тайму — на 42-й хвилині Пуцлін видав лонгбол на Степанюка. Руслан увійшов до штрафного майданчика й відкинув на Кане. Ібрахім пробити не зумів, але відскок підстеріг все той же Олександр Скляр і переправив м’яч у ворота — 1:0.

До перерви Олександр міг робити дубль, але пробиваючи після подачі від Якубу не влучив у ворота.

У другій половині гості, стримавши стартовий натиск ворсклян, провели хвилин сім з м’ячем. «Ворскла» на цей період відійшла в оборону. Потім гра повернулася в те русло, в якому проходила у першому таймі. На 60-й хвилині голкіпер «Руха» помилився і подарував м’яч ворсклянам. У підсумку Руслан Степанюк опинився перед порожніми воротами і подвоїв перевагу ворсклян — 2:0.

На 68-й хвилині свій момент мав захисник Йоонас Тамм, який полюбляє підключатися до атак, але проштовхнувши м’яч повз частокіл ніг оборонців, трохи не влучив у рамку.