Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився з 1927.kiev.ua прогнозом на матч киян з «Вересом».

У "Динамо" на зборах були суперники дуже високої якості, але судити з цього про майбутні виступи - вкрай важко, так само, як по наших старих зборах, де займалися "фізухой". Словом, Мірча Михайлович знає, що робить.

Що стосується нашого посилення в кількості чотирьох виконавців - подивимося. Я, приблизно, уявляю логіку за якою в "Динамо" прийшов кожен з цих футболістів. Знову ж - побачимо на полі. У Мірчі є чітке уявлення, навіщо він брав того чи іншого футболіста. з прицілом на те, кого саме він повинен замінити в майбутньому.

Хто буде основним форвардом? Шкурін - чемпіонат України. Рамірес - на єврокубки. На різне поєднання - подивимося.

Матч з "Вересом"? Думаю, що Раміреса в цьому матчі ми не побачимо. На скільки я знаю, йому потрібен час, щоб прийти в себе, адаптуватися. Тому, спочатку зіграє Шкурін, а Кулач його замінить.

Мене бентежить позиція лівого півзахисника. Дуже цікаво, як Луческу буде розбиратися зі своїми численними краями в цій ситуації. На скільки буде задіяний Антюх, так як він зараз надмотивований і дуже цікаво було б його подивитися. У мотивації Де Пени і Вербича є невеликі сумніви. Дивитися перший матч після зборів і кадрових змін - завжди дуже цікаво. Думаю, що "Динамо" переможе 2 : 0.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити