Головний тренер "Металіста-1925" Валерій Кривенцов висловився напередодні поєдинку 2-го туру УПЛ проти "Колоса".

- У "Колоса" хороша команда. Ви ж розумієте, що в чемпіонаті, який закінчився вони посіли четверте місце. Тому для нас це буде дуже складне випробування. Але там в команді також є зміни. Частина гравців пішли, хтось прийшов. Тому, як я вже говорив, ми нікого не боїмося, буде відповідна настройка, а тільки гра покаже, що у нас вийде з того запланованого, що ми намітили.

- Наскільки показовою була гра "Колоса" проти "Вереса", адже вони там скаржилися, що була трава висока. Змогли з цього матчу зробити якісь висновки?

- Це був перший тур. Не у всіх команд вийшло зіграти в повну силу через низку причин. Хтось хвилювався, хтось не налаштувався на суперника або ще щось. Однак, крім тієї гри у мене є ще інформація. Тому практично про "Колосі" ми багато знаємо.

Без нападників точно грати не будемо. Ми в пошуках. Ми спробуємо і один варіант, і другий. Що з цього вийде - гра покаже. Але, за станом на даний момент, нам дійсно важко. Тому що у нас і Дерек вибув на довгий період, і зараз Віталій Пономар, на жаль, до нього приєднався.

Будемо виходити з цієї ситуації. У нас є футболісти і кожен з них бажає себе гідно проявити. Нехай навіть не на властивій для нього позиції. Сподіваємося, що ми її зможемо закрити.

- Після гри з "Рухом" ви говорили, що перед другим таймом ви побачили, що футболісти не так на нього налаштовані. Зараз такого немає, настрій у гравців правильний?

- Зараз такого немає. Але, знову ж таки да, я завжди говорю, що важливо, як футболісти будуть відчувати себе саме в день гри, саме в певний час гри. У нас з "Колосом" пізній поєдинок, початок о 21.00, тому, сподіваюся, що біологічний годинник ми налаштуємо. І денний сон, і вечеря, перекус, хлопці повинні підійти в оптимальних кондиціях, - сказав Кривенцов.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити