Керівник «Металіста» Євген Красніков дав інтерв'ю після матчу 1-го туру Першої ліги з «Альянсом» (2:0).

«Ми протистояли кваліфікованій та тактично навченій команді. Грамотна гра суперника в обороні плюс якість поля, на якому складно показати комбінаційний футбол, дуже ускладнили нам завдання перемогти в цьому матчі. «Альянс» діяв жорстко, а іноді – грубо. Здивувала кількість фолів з їх боку. Скільки ми з ними не грали, суперник завжди демонстрував відкритий, атакуючий і комбінаційний футбол. А ось сьогодні була зовсім інша команда. У «Альянсу» досвідчений грамотний тренер, і він обрав правильну тактику на цей матч. Дуже радий, що нам все-таки вдалося зламати оборону і перемогти. За це я вдячний футболістам і тренерському штабу.

У мене немає звички коментувати суддівство, і поясню чому. Я не фахівець в суддівських питаннях, тим більше зараз дуже часто змінюються правила. Ви знаєте, що зараз є нововведення, що стосуються правила «фолу останньої надії», правила гри рукою, і так далі. Тому я не можу давати оцінку ігровим епізодам – ​​для цього є компетентні органи. На мій погляд, сьогодні арбітри впоралися з важкої грою і виконали роботу на відмінно.

Тепер що стосується висловлювань президента «Альянсу». Я ніколи в житті не обговорював команду суперника і, тим більше, керівництво. Ці популістські заяви вже починають набридати. Після фінального матчу за Кубок Другої ліги президент «Поділля» Євген Бейдерман висловився, як «Металу» легко, а його клубу важко. Потім ми зателефонували, поспілкувалися, і я йому пояснив, що в «Металі» своїх вихованців більше, ніж в «Поділлі». Він нормально це сприйняв, ми добре поговорили. Але я йому сказав: «Дивись, ми спілкуємося удвох, а ти висловився на всю країну». Він людина об'єктивна, і ми один одного зрозуміли.

Я не знайомий з президентом «Альянсу». Те, що я чув, він займається сільським господарством. Мене здивувало, як він опинився у флеш-зоні, також, чесно кажучи, я не зрозумів, хто і ким згвалтований. Поважаю працю людей, які займаються сільським господарством. Але яке відношення це має до футболу? Єдине, про що він не згадав, це скільки зерна вони збирають з гектара землі і про кількість надою молока. Хто дає йому право висловлюватися про наш клуб в такому тоні – мовляв, візьміть їх і відразу заведіть в УПЛ? Вважаю, ці слова абсолютно некоректні.

Помилився арбітр чи ні – це не дає права власнику «Альянсу» говорити в негативному контексті про наш клуб. Якщо щось не подобається – пишіть, експертна комісія дасть оцінку всьому. А лякати тим, що знімуться – це чистий популізм. Знаєте, це як людям не вистачає слави – вони виходять і піаряться. Сьогодні був хороший матч. Що його зіпсувало – якість поля.

Хочу подякувати телеканал «Футбол» за прекрасну трансляцію і післяматчеву студію, в якій зібрані кваліфіковані експерти. Єдиний момент, на що звернув увагу, – ніхто з них в минулому не був арбітром. Висловлюватися з приводу спірних моментів вони-то мають право, але я не впевнений, що думка цих фахівців правильна. Наприклад, Федорчук сказав, що був штрафний і жовта, а я проконсультувався з арбітрами – вони всі сказали, що там штрафний і червона. А канал «Футбол» слухають вболівальники всієї країни.

Тому бажано, щоб серед експертів був арбітр, який професійно розбирав би моменти. Тим більше у каналу «Футбол» для цього все є».

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити