В приміщенні Будинку футболу за участю керівництва Української асоціації футболу та Асоціації футзалу України пройшов круглий стіл на тему "Український футзал у сучасних умовах".

Про це інформує офіційний сайт УАФ.

У роботі круглого столу від Української асоціації футболу взяли участь президент, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перший віце-президент Алан Плієв, віце-президент і генеральний секретар Юрій Запісоцький та директор юридичного департаменту Ігор Грищенко. Футзал представляли президент АФУ Сергій Владико та віце-президенти Володимир Гримайло, Андрій Новіков та Андрій Ямковий.

Учасники зустрічі обговорили важливість розвитку футзалу в сучасних умовах, його масовий характер та доступність для широкої аудиторії.

Особливий акцент було зроблено на системі управління футзалом в Україні та практичному забезпеченні всіма суб’єктами футболу регламентних вимог: реєстрації гравців, ведення бази даних, практичної взаємодії футзальних асоціацій з асоціаціями футболу на регіональному рівні, юрисдикції органів футбольного правосуддя тощо. Сторонами було відзначено необхідність та важливість виконання всіх рішень Виконавчого комітету УАФ, що стосуються системи управління футзалом.

Окремим важливим пунктом обговорення стала ініціатива щодо проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футзалу. Учасники круглого столу обговорили умови, деталі та специфіку організації в Україні найстатуснішого континентального футзального змагання. Сторони дійшли згоди щодо підготовки заявки на здобуття права проведення в Україні фінальної частини футзального Євро та необхідності додаткових консультацій з УЄФА із цього питання.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити