Київське «Динамо» назвало ціну на форварда Владислава Супрягу. Одного із героїв молодіжного Кубка світу-2019 оцінили в €15 млн.

Владислав не коштує таких грошей. І не коштував навіть у кращі часи. Найкращий час для продажу Супряги був після Кубка світу. Але президента «Динамо» Ігоря Суркіса вкотре згубила жадібність. Він розраховував розкрутити форварда, але той упав у глибоку психологічну яму. Владислав не забиває майже рік. І не схоже, що найближчим часом перерве цю серію.

Тренеру «Динамо» Мірчі Луческу не відмовиш у наполегливості. Він продовжував ставити Супрягу до основного складу навіть тоді, коли цього не робив би жоден із тренерів. Але все марно. Владислав ніби розучився грати у футбол. Що найбільш образливо — у гравця зникла швидкість. А це був чи не найголовніший його козир.

Можна було сказати, що Супряга здав і ніколи не повернеться до своєї колишньої форми. Але він став найкращим форвардом «Дніпра-1», коли їздив туди у відрядження на рік. А у ворота «Динамо» взагалі відзначився хет-триком. Однак варто було повернутися до Києва, як усе зникло: карета перетворилася в гарбуза, візники стали щурами, а принцеса знову перетворилася в Попелюшку.

Очевидно, що форвард потребує зміни обстановки. А ціна в €15 млн. говорить лише про те, що обстановку Супряга так і не змінить. 15 мільйонів через рік згадуватимуть зі сміхом. Але якщо Ігорю Суркісу не вперше втрачати гроші, то до долі футболістів він ставився з розумінням. А в такий спосіб він просто ламає Супрягу. Між іншим Владислав — чемпіон світу й один із найперспективніших наших нападників. Талант, якого порівнювали з Олегом Блохіним. Гноїти таких гравців — великий гріх.

Юрій Стригун

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити