Стадіонна війна в Харкові триває

Виконавчий директор "Металіста 1925" Андрій Нєдєлін розповів про умови оренди ОСК "Металіст" і недавню заяву комерційного директора арени.

"Треба розуміти, що предмет договору у нас і предмет договору у "Металіста" може бути різний. Що у них в договорі - цього у відкритому доступі немає. У нас в договорі - лише оренда зеленого покриття за 30 тисяч гривень. Все інше ми оплачуємо окремо.

Тобто, за нашим договором кейтеринг, клінінг, освітлення, підігрів в зимовий період, болбої, поліція і все інше не входить у вартість оренди. Можу прямо зараз вам перерахувати:

- стюарди, коли відкриті три трибуни (Південну - ми не використовуємо) - це 40 тисяч за матч;

- клінінг, вивезення сміття - близько 20 тисяч;

- швидка і пожежна - теж в районі 20 тисяч;

- освітлення - 50 тисяч;

- обігрів в зимову пору - 50 тисяч;

- комунальні по стадіону - 50 тисяч;

Всі ці платежі йдуть окремо. Наприклад, світло ми платимо за лічильниками за прямим договором з Харківобленерго. Ми так працюємо давно, йдемо по шляху мінімізації витрат. Хоча в підсумку у нас так само виходить приблизно 300 тисяч грн.

Ця система обумовлена ​​нашим чинним договором з ОСК "Металіст", який діє до кінця сезону 2022/23 ".

Про можливе зняття "Металіста 1925" з чемпіонату через нову вартість оренди.

"Це чиясь запалена фантазія. Ми не погрожували, що знімемося. Навіщо нам це, якщо є діюча угода? Рогачевський це придумав, він - балабол.

Ця різниця у вартості оренди використовується доброзичливцями як інфопривід. Мовляв, ми жебраки, не можемо заплатити 300 тисяч, а "Металіст" може. Я дивуюся, що не написали відразу мільйон за оренду. Це ж намагаються виставити "Металіст 1925" гидким каченям. Але в чому наша провина, якщо у нас діє договір, який ми підписали ще в 2016 році, а потім просто продовжували два або три рази?

У "Металіста" в тому році був точно такий же договір, як у нас - на 30 тисяч. А зараз вони почали грати в якісь ігри.

Там тема дуже серйозна. Директора ОСК "Металіст" змінили недавно. Він афілійований з певними бізнес-структурами. Все досить мутно. А адже стадіон - комунальне підприємство, у якого скромний бюджет. Якщо в кінці року торговельне сальдо підприємства негативне, з обласного бюджету виділяються кошти, які покривають мінусові витрати.

І коли нам запропонували оренду за 300 тисяч, ми відповіли: "Ми можемо платити і 800 тисяч, але в рівних з іншим клубом умовах". Тобто "Металіст" ці гроші теж буде платити по рахунках, і вони витрачаються", - сказав Нєдєлін.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити