Головний тренер "Зорі" Віктор Скрипник розповів про цілі та завдання команди на єврокубковий сезон.

- У Лізі Європи більш почесно брати участь, але складніше. Хоча краще з фінансів. У Лізі Конференцій грати теж почесно, але суперники можуть бути простіше і результат може бути приємніше. Як дивитеся на цю дилему?

- Хочеться завжди кращого. А це - Ліга Європи. Я не дивлюся на гроші. Ми грали в Лізі Європи і хочемо грати там же. Знаємо рівень цих змагань. Що стосується Ліги Конференцій, то ми туди вже потрапили, але хочеться замахнутися на Лігу Європи. Все покаже жеребкування і матчі плей-офф.

- Наскільки цікавіше стане новий чемпіонат УПЛ? Адже команд стало на дві більше.

- Логічно припустити, що чемпіонат стане цікавіше з 16-ма учасниками. Додалися цікаві команди, які теж мріють і ставлять свої цілі. З урахуванням 16-ти команд виходить цілісний чемпіонат, який грається в два кола. Ти розраховуєш на це. На кожну гру виходиш перемагати. Знаєш, що у тебе 30 ігор. Ми до цього йшли, домагалися цього. А ось за якістю покаже тільки чемпіонат. Може бути і великий розрив між лідерами і аутсайдерами. Хоча будь-яка команда може "попити крові" будь-якій команді. Неважливо, фаворит це або аутсайдер. Ми це добре знаємо.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити