Львівський «Рух», незважаючи на наближається старт нового чемпіонату України, до цих пір ще не затвердив домашній стадіон, на якому буде приймати суперників.

18 липня, після того як львів'яни не змогли домовитися з орендою «Арени Львів» та отримали відмову на проведення матчів на стадіонах «Україна» у Львові та на Центральному стадіоні в Тернополі, «Рух» звернувся з листом до київського «Динамо», дозволити львів'янам заявити для домашніх матчів стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського.

Однак, як стало відомо Meta-ratings.com.ua з джерел в УАФ, комітет зі стадіонів УАФ не зможе піти назустріч «Руху» і заявити клубний стадіон «Динамо» для проведення домашній матчів в УПЛ. Головний мотив відмови - географічна «прописка» «Руху», який за регламентом не може проводити домашні матчі так далеко від свого місця реєстрації.

Також, за наявною інформацією, дедлайн по ситуації з домашнім стадіоном для «Руху» - кінець сьогоднішнього дня.

Якщо до вечора львів'яни не зможуть домовитися про оренду «Арени Львів», з великою часткою ймовірності львів'яни не отримають документи по атестації для участі в новому чемпіонаті.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити