Півзахисник «Динамо» Міккель Дуелунд, який перебрався в голландський клуб НЕК «Неймеген», прокоментував свій вибір.

Найважливішим для мене було те, що я потрапив в клуб, де зможу грати по-справжньому. Це також мала бути команда, яка дійсно хотіла підписати мене. Крім того, я люблю Ередивізії. Я вже бачив багато матчів Нека. У цьому чемпіонаті можна розвиватися і ставати краще, що типово для місцевих гравців.

Мене приваблює те, як тут грають в футбол. Я не так сумнівався через це. Тут часто можна побачити результати 3: 2, а не 1: 0. Мала кількість голів - це частина чемпіонату Данії. Там футбол, де багато возяться з м'ячем і грають на контратаках. У Голландії ж більш привабливо грають. Ось чому данці люблять виступати в місцевих першостях. Я спілкуюся з багатьма співвітчизниками, які виступають тут.

Протягом останніх трьох років я провів в Україні. Між нами було багато непростих моментів, але тепер я принесу в гру Нека багато речей, багато зможу показати.

Я знаю, що у мене є хороші ігрові якості. Я багато разів бачив, як грає НЕК, і вже бачу себе в складі цієї команди. У Голландії є колективи, які завжди захищаються, але є і такі, які завжди хочуть атакувати. НЕК з останніх, я бачу це, бачу їх ідеї. І це важливо для мене.

Ми багато працюємо з м'ячем, що дозволить мені забивати голи. Але поки що точно не знаємо, як конкретно будемо грати. Команда ще не сформована повністю, але я розмовляв з тренером і думаю, що буде щось цікаве, - цитує Дуелунда omroepgelderland.nl.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити