Півзахисник збірної України Євген Макаренко розповіла про атмосферу в команді після поразки від Австрії (0:1) в рамках групового раунду Євро-2020.

- Як почуваєтеся ментально, не розуміючи, що буде завтра?

- Ми в таких обставинах ще не були. Це наш перший досвід з Артемом (Довбиком - прим.) на таких великих турнірах. На жаль, в останньому матчі ми не вирішили завдання виходу з групи. Зараз повинні сидіти на нервах і чекати результатів матчів інших команд. Але ми продовжуємо готуватися у звичайному режимі. Вчора в матчі Хорватія - Шотландія нас влаштовував результат першого тайму, у другому - хорвати перемогли.

- Про що говорили на загальнокомандному зборі після матчу з Австрією?

- Шевченко всіх зібрав і сказав, щоб всі заспокоїлися, бо всі хлопці переживають, це велика відповідальність перед усією країною і вболівальниками. Остання гра була незадовільною для нас усіх.

У нас був напіввихідний. Футболісти, які грали з Австрією, відпочивали, відновлювалися. Інша група тренувалася. Сьогодні планується перше теоретичне заняття, на якому ми будемо обговорювати останній матч і чекати подальших результатів. Глобальних розносів ще не було.

- Ви ще не зіграли жодної хвилини на Євро, для вас це важче в плані психології, що не можна допомогти команді? Або навпаки легше?

- Ми - один великий колектив і робимо одну велику справу на благо всієї країни. Ті гравці, які виходять у стартовому складі, вони ключові на момент гри. Але гравці, які на заміні, проходять той же тренувальний цикл і допомагають тим, хто виходить в стартовому складі. На трибунах ти ще більше переживаєш, ніж коли виходиш на футбольне поле.

- Якщо команда вийде з третього місця, як Португалія у 2016-му, можливо, за рахунок додаткової мотивації можна буде дійти і до фіналу?

- Не будемо брати історію з Португалією. Але якщо так складеться, що ми пройдемо далі, то я з легкістю можу сказати, що команда буде грати з потрійною мотивацією і бажанням. Виходитиме і рватиме, щоб пройти якомога далі. Щоб віддячити вболівальникам і країні за ті емоції, які були на матчах. Це колосальне задоволення бачити наших уболівальників в такій кількості.

- Андрій Шевченко після матчу з Австрією говорив, що команда втомилася фізично. Як ви себе почуваєте на даний момент? Як змінився тренувальний процес?

- У матчі з Австрією було трохи жарко, я навіть розминаючись відчував це. Можливо, наші хлопці не так були готові, як австрійці. Але ми тренувалися, готувалися, виконали велику роботу. Можливо, це був не наш день.

- У якому форматі стежте за результатами інших команд на Євро?

- Вчора провели тренування і відразу поїхали в готель дивитися матч хорватів. Після забитого шотландцями голу весь наш поверх готелю стояв на вухах, радів забитому м’ячу. Ми збираємося разом невеликими групами по 5-7 чоловік і дивимося футбол.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити