Збірна України добротно провела лише один тайм з шести на груповому етапі Євро-2020. Завдяки цьому на жилах вдалося перемогти Північну Македонію, але Нідерландам та Австрії підопічні Шевченка закономірно програли.

Отже, три очки в групі, різниця м'ячів – 4:5. До плей-офф, нагадаємо, виходять перших дві команди з кожної групи та чотири найкращих серед шести команд, що посіли треті місця.

Україна уже точно гірше третього місця групи А, де Швейцарія набрала чотири очки. Але попереду ще боротьба у чотирьох групах і для того, аби заскочити до 1/8-ї, потрібно дочекатися здійснення двох подій з наступного переліку:

- Бельгія повинна перемогти Фінляндію в групі В, пропустивши у свої ворота не більше трьох голів;

- у групі D Шотландія та Хорватія повинні зіграти між собою унічию;

- у групі Е Швеція не повинна програти Польщі, а Іспанія повинна здолати Словаччину, пропустивши у свої ворота не більше двох голів;

- у групі F Франція повинна перемогти Португалію з різницею в три голи або більше, або Угорщина повинна перемогти Німеччину з різницею в три голи чи більше.

Добрі новини – Україна точно не зіграє в 1/8-й фіналу Євро-2020 зі збірною Італії. Якщо вдасться вийти з третього місця, то цей вихід буде на лідера групи F (Франція, Португалія, Німеччина), або на лідера групи Е (Іспанія чи Швеція).

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити