Найкращий матч на даний момент. Німці з камбеком б'ють Португалію, яку чомусь перед матчем вважали фаворитом матчу.

Збірна Німеччини обіграла на Євро-2020 чинних чемпіонів Європи - національну команду Португалії.

Матч завершився з рахунком 4:2 на користь німців.

Перемога дозволила Німеччині набрати 3 очки та піднятися на другу сходинку групи F, обійшовши Португалію.

Чемпіонат Європи-2020 з футболу
Група F
2 тур, 19 червня

Португалія - Німеччина 2:4 (1:2)

Голи: 1:0 - 15 Роналду, 1:1 - 35 Діаш (автогол), 1:2 - 39 Геррейру (автогол), 1:3 - 51 Гаверц, 1:4 - 60 Госенс, 2:4 - 67 Діогу.

Португалія: Патрісіу, Семеду, Пепе, Р.Діаш, Геррейру, Б.Сілва (Саншеш, 46), Данилу, В. Карвалью (Рафа Сілва, 58), Жота (А.Сілва, 83), Роналду, Б.Фернандеш (Моутінью, 64).

Німеччина: Нойер, Рюдігер, Гінтер, Хуммельс (Джан, 63), Кімміх, Кроос, Госенс ​​(Хальстенберг, 62), Гюндоган (Зюле, 73), Хаверц (Горецька, 73), Гнабрі (Сане, 88), Мюллер.

Арбітр: Ентоні Тейлор (Англія)

«Арена Мюнхен» (Мюнхен, Німеччина)

І Йоахім Льов, і Фернанду Сантуш не зробили жодної заміни у стартових складах, довірившись тим же виконавцям, що і в першому турі. Гра розпочалася в динамічному темпі фактично без розвідки і вже на 5-й хвилині м'яч влетів у ворота Португалії. Робін Госенс у падінні забив гол, але радість Бундестім тривала недовго. Серж Гнабрі заліз у крихітний офсайд, тому взяття воріт було справедливо скасоване. Загалом активніше виглядали німці в перші хвилини – воно й не дивно, враховуючи турнірні розклади.

На 10-й хвилині Німеччина створила ще один момент, але Патрісіу врятував португальців після дального удару Хаверца. Гнабрі був першим на добиванні, але не наважився на удар з гострого кута і шанс було втрачено. Відверто "пливли" підопічні Сантуша в перші хвилини – Бундестім була значно потужнішою. Кроос стріляв у дотик після пасу Госенса, проте відчайдушний підкат захисника відвів загрозу.

По такій грі гол Португалії став вкрай нелогічним. На 15-й хвилині німці невдало розіграли кутовий, Бернарду розігнав контратаку пасом на Жоту. Гравець Ліверпуля класно прийняв м'яч на груди, після чого покотив на Роналду, який забив свій 3-й гол на Євро і вперше у своїй кар'єрі вразив ворота Німеччини. 1:0 – вкрай не по грі чинні чемпіони вийшли вперед.

І могли забити вдруге! Рубен Діаш з меж воротарського вирішив скинути паралельно лінії воріт, хоча цілком міг і пробивати. Супершанс не використав захисник Манчестер Сіті. Пропущений гол став своєрідним холодним душем для Бундестім. Значно менше почала атакувати команда Льова після гола Роналду.

Але все ж досягла свого на 35-й хвилині. Кай Хаверц у дотик замкнув простріл Госенса. Хавбек Челсі випередив Діаша і зрівняв рахунок. 1:1! Як показав повтор, м'яч влетів у сітку саме від захисника Ман Сіті, якого і записали автором гола. І тут же Німеччина вийшла вперед – Геррейру вразив власні ворота після прострілу Кімміха! Нокдаун для Португалії, якій терміново була потрібна перерва. На останніх секундах Гнабрі накрутив Пепе і міг забивати третій, але Патрісіу видав класний сейв. Фантастичні гойдалки і розкішний перший тайм!

З перших секунд другого тайму замість Бернарду Сілви вийшов Ренату Санчеш. Заміна не зіграла – буквально за 5 хвилин рахунок став 3:1 на користь команди Льова. Швидка атака німців завершилася ударом Хаверца в порожні ворота. Кай випередив Гнабрі, який був у офсайді, і переправив м'яч у сітку. І знову відзначимо Госенса, який записав у свій актив другий гольовий пас.

На 60-й хвилині забив і сам захисник Аталанти. Госенс з меж воротарського головою замкнув подачу Кімміха. Фантастичний матч від лівого захисника Бундестім! Тут же Льов зняв героя матчу, тримаючи в голові наступний матч проти Угорщини.

Втім, святкувати перемогу було рано. Португалія скоротила відставання після стандарту. Моутінью подав, Роналду скинув на дальню стійку, де Жота випередив Рюдігера і буквально заніс м'яч у ворота. VAR підтвердив легітимність гола.

Португалія великими пішла в атаку і була близькою до третього м'яча, але Ренату Санчеш з-за меж штрафного перевірив на міцність стійку воріт Нойєра. Це був останній реальний гольовий момент біля воріт Бундестім. Команда Льова відвела гру від власних воріт і навіть могла забивати, але удар Горецки був неточний. У підсумку, 4:2.

Німеччина здобула вкрай важливу перемогу і обійшла Португалію в турнірній таблиці, піднявшись на друге місце з трьома очками. У Франції 4 бали, угорці набрали один пункт. 19 червня німці зіграють з Угорщиною і у випадку перемоги вийдуть в 1/8 фіналу, а Франція зустрінеться з Португалією.