Вже завтра на чемпіонаті Європи стартує останній тур групового етапу.

Спершу ми відштовхнемося від нашої команди, адже у понеділок їй доведеться зіграти проти Австрії. Що нам потрібно для того, аби вийти з групи? Команда Шевченка зараз має порівну очок з австрійцями (по 3 бали), а за різницею м'ячів ми випереджаємо суперника тільки завдяки більшій кількості забитих, оскільки у нас 4:4, а в "біло-червоних" - 3:3. Це означає, що нам для другого місця у групі підходить не лише перемога, але й нічия. Парадокс у тому, що якщо ми все ж програємо, то посядемо третю позицію, котра швидше за все не дозволить нам вийти далі. Справа в тому, що за попередніми підрахунками трьох очок у групі не вистачить для того, аби піти в 1/8 фіналу з третього місця.

Отож, якщо ми й вийдемо у плей-офф, то тільки з другого місця. До першого нам піднятися нереально, бо навіть якщо уявити, що Нідерланди раптом програють Північній Македонії, а ми переможемо Австрію, то за рівної кількості очок вони будуть вище через перемогу в очному поєдинку. На кого виходить друге місце з нашої групи? На того, хто займе перше місце у квартеті А. Наразі на цю позицію претендують Італія та Уельс. У "Скуадри Адзурри" поки 6 очок, "дракони" мають 4 пункти, а завтра вони проводять очний поєдинок. Звісно, якщо ми хочемо бачити Україну у чвертьфіналі, то повинні вболівати за Уельс, бо у випадку їхньої перемоги ми гратимемо (якщо не програємо Австрії) саме з Гаретом Бейлом і компанією.

Звісно, із дуже великою вірогідністю нашим суперником таки стане Італія, бо важко собі уявити, що команда, котра не програє майже 30 матчів поспіль, раптом "зіллє воду" далеко не топовій збірній. Якщо говорити відверто, то шансів в України пройти цю Італію приблизно стільки ж, як у "Зорі" стати чемпіоном України. Тобто вони наче і є, але розгледіти їх можна хіба у потужний телескоп. Загалом, поки справджується прогноз переважної більшості журналістів на цей турнір. Він передбачав поразку від Нідерландів, важку перемогу над Північною Македонією та нічию з Австрією. Далі ми мали грати з Італією - і finita la comedia. Втім, для того, аби вийти на поле проти гранда нам потрібно ще не програти австрійцям. Чого ми всі збірній і бажаємо.

Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.com

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити