Колишній президент Металіста Олександр Ярославський розповів, у якому векторі планує розвивати харківський клуб.

"Я вже говорив, що якщо ми займаємося баскетболом, то нам треба купувати гравців із Америки, а якщо футболом – то потрібно робити трансфери у Південній Америці. Звичайно, це Бразилія і Аргентина, якщо говорити про легіонерів.

Але основний ухил ми робимо на академію. Ми з Ігорем Олександровичем Тереховим (в. о. мера Харкова – прим.) взялися за цей проект і домовилися, що наші діти повинні залишатися в Харкові, приносити задоволення харків'янам. Тому що свого часу, коли я побудував академію – вона дала перші плоди, тобто хороших футболістів. Всі ці футболісти опинилися в Шахтарі і Динамо. Це Судаков, Мудрик і так далі...

Тому основний акцент ми робимо на своїх, харківських дітей, для яких ми створимо ідеальні умови. Ми хочемо всю інфраструктуру повернути в той стан, в якому вона була в 2012 році, і навіть краще. З урахуванням нових технологій ми сподіваємося щось поліпшити", – наводить слова Ярославського офіційний сайт Металіста.

Нагадаємо, Метал, який став абсолютним переможцем Другої ліги, в сезоні 2021/22 виступатиме у Першій лізі під назвою Металіст.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити