Український коментатор Віктор Вацко не вважає, що збірна України провалила другий тайм з Північною Македонією.

"Україна не пресингувала з початку другого тайму. Збірна Македонії провела два різних тайми. Наші показали у першій сорокап'ятихвилинці космічний футбол. Македонія перебудувалася в перерві. Вийшли два атакувальних футболісти. Вони перейшли на схему 4-2-3-1. Вони побігли вперед великими силами, чого не робили у першому таймі.

Македонці нас боялися. Але при 0:2 їм не було чого втрачати і вони пішли ва-банк. Але у нас є Бущан. Він зробив два сейви. Македонія не створила нічого серйозного. Якби Караваєв зіграв спокійніше, пенальті не було б. Але Пандев не грав в м'яч. Цей епізод можна було трактувати так, що Горан небезпечно атакував нашого футболіста. Це називається накладка. Він не зіграв у м'яч.

У другому таймі у нас були дуже класні моменти. Циганков повинен був забивати, пенальті ми били. Я не згодний з тим, що збірна України провалила другий тайм. У нас XG 3.19. У воротаря македонців – 7 сейвів. Перший тайм – еталонний. Шевченко відмінно зробив заміни, випустивши на поле Сидорчука. Він додав стабільності в центрі поля. При тому, що Шапаренко провів хороший матч. Нам не вистачає здорових Циганкова і Зубкова. Ярмоленко проводить казковий турнір", – сказав Вацко у коментарі "Футбол 1".

Нагадаємо, після двох турів збірна України йде у турнірній таблиці групи С другою, маючи у своєму активі три пункти. Австрійці з такою ж кількістю очок – треті. Вирішальний поєдинок з підопічними Франко Фоди відбудеться у понеділок, 21 червня. Початок зустрічі о 19:00.