Президент "Дніпра-1" Юрій Береза розповів, що перед командою поставлять конкретні завдання після того, як буде завершено посилення складу.

- По-перше, ми добре привіталися з тренерським штабом, з колективом. Настрій чудовий! Можу сказати, що трансферна робота ще не закінчилася. Вона триває. Гадаю, найближчим часом будуть новини, і команда сформується остаточно.

І ще одне. На жаль, минулі два роки ми не підтримали традиції, які були закладені у другій та першій лігах. Ми це виправимо, і, думаю, робота над помилками буде досить ефективною – зустрінемось в гостях у президента.

- Ви вже поспілкувалися з тренерами та гравцями. Що сказали їм, що, вони, можливо, пообіцяли?

- Ні, ані обіцянок, ані серйозної розмови ще не було. Головне, що всі живі-здорові. Це зараз одне з найголовніших питань. Обговорили календар – вважаємо, він непоганий для нас. Також підтримуємо збірну, тим більше там є наш представник. Чекаємо, коли він вийде та заб’є дебютний гол за збірну України.

Але основне завдання – підготовка до нового чемпіонату. У першому сезоні в Прем’єр-лізі намагалися досягти чогось більшого, але не вдалося. Потім була зміна тренера, провальне перше коло та успішне друге. І зараз завдання – підготуватись до першого матчу, аби виходити та вигравати. Кожний матч буде, як останній.

- Чи варто чекати конкретних завдань на сезон?

- Вони будуть, але сформуємо їх лише після того, як підпишемо тих гравців, яких бажає тренерський штаб. Якщо в нас все вийде, будуть завдання. Цього року вони будуть поставлені", - підсумував Береза.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити