Форвард збірної Австрії Марко Арнаутович вляпався у неприємну історію в поєдинку Євро-2020 з Північною Македонією (3:1).

Коли 32-річний футболіст забив третій м’яч своєї команди та фактично зняв питання про переможця, він підбіг до гравців суперника Езгона Бейтулаї та Езджана Аліоскі та щось емоційно крикнув в їхній бік.

За інформацією офіційного сайту УЄФА, для детального вивчення цього питання призначений спеціальний інспектор. Деякі ЗМІ пишуть, що Арнаутович дуже жорстко висловився на адресу суперників: “Я **** ваших албанських матерів”.

Бейтулаї та Аліоскі мають албанське коріння, а Арнаутович – сербське. Як відомо, між албанцями та сербами існує історичний конфлікт.

Після резонансу сам Арнаутович вирішив вибачитися за свою поведінку, написавши текст в Instagram:

-Вчора було кілька гарячих слів в емоціях гри, за які я хотів би вибачитися – особливо перед своїми друзями з Північної Македонії та Албанії. Я хотів би сказати дуже чітко: Я НЕ РАСИСТ!

У мене є друзі майже в усіх країнах, і я за різноманітність. Кожен, хто мене знає, це усвідомлює.

Відтак доля Арнаутовича на Євро-2020 тепер в руках спеціальної комісії УЄФА. У разі доведення провини футболіста, Арнаутовичу може загрожувати дискваліфікація щонайменше на декілька матчів.

Тож футболіст може пропустити поєдинки групового етапу Чемпіонат Європи з Нідерландами (17 червня) та Україною (21 червня).

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити